RuyaTabirleri.com

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek esenliğe, ferahlığa ve şifa bulmaya delalet eder. Rüyada çikolata yediğini gören kişi çok sağlıklı ve zinde biridir, uzun yıllar sağlıklı bir hayat sürecek demektir. Rüyada çikolata yemek genel olarak güzel olan şeylere işaret eder. Çikolata yediğini gören kişi hayırlı kısmetlerle karşılaşacak, mutlu bir birliktelik yaşayacaktır.

Rüyada görülen çikolata kısmet ve şanstır. Kişinin karşısına çıkacak olan yeni fırsatlara ve şanslara işaret eder. Rüyada çikolata yiyen kişinin ağız tadı, keyfi ve rahatı her zaman yerinde olacak demektir. Bir başka rüya tabirine göre çikolata yemek karaciğer hastalığı anlamına gelir.

Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata almak kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Ticaret hayatı da hızlanır ve kişi kendisi için hayırlı olarak sonuçlanacak yeni girişimlerde bulunacak demektir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada birine çikolata ikram etmek ya da çikolata vermek kişinin duygularını bastırmaya başladığını ve içine kapanmaya başladığını gösterir. Rüyada çikolata veren kişi duyguları konusunda cömert olmaktan vazgeçecek demektir.

Rüyada Çikolata Yiyen Birini Görmek

Rüyada çikolata yiyen birini görmek kişinin saplantı haline getirdiği duygu ve davranışlarına işaret eder. Rüya sahibinin gördüğü bu rüyaya göre kendisini biraz frenlemesi, duygu ve davranışlarını makul seviyeye indirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çikolata Hediye Etmek

Rüyada birine çikolata hediye etmek ona gönlünü açmak anlamına gelir. Rüyasında çikolata hediye ettiğini gören rüya sahibi, platonik olarak uzaktan uzağa yaşadığı aşkını ilan etmesinin artık zamanı olduğunu düşünerek ilanı aşk edecek demektir.

Rüyada Çok Sayıda Çikolata Görmek

Rüyada çok sayıda çikolata gören kişi hırslarının kurbanı oluyor demektir. Rüya sahibinin gözünü büyük bir hırs bürüdüğü için artık kendine zarar vermeye başlamıştır, bu nedenle hırsını yenmesi gerekecektir.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek

Neşe ve mutluluk içine geçecek günleri ifade eden rüya, aynı zamanda bir kutlamanın, kişiyi heyecanlandıran bir kalabalığın haberini verir. Evlenme çağına gelmiş gençler için nişan veya söz kesilmesi demek olan rüya, doğum günü veya mezuniyet gibi bir sevincin de işaretçisidir. Kişinin mutluluktan ağlayacağı haberler alacağını bildiren rüya, bu gelişmelerden aile üyelerinin de olumlu etkileneceğini, hane içinde uzun süre güzel günler yaşanacağını tabir eder.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yapmak

Kendi işini kurmak, küçük bir sermayeyle açılan işi çok kısa bir sürede büyütmeye başlamak ve gidilen yolun bereketli olması sonucunda dualarını gerçekleştirmek manasına gelir. Dünyevi isteklerin gerçek olacağını, rüya sahibinin kendi çabalarıyla iyi bir konuma geleceğini delalet eder. Sağlıklı ve her açıdan zinde bir bedene sahip olmak, hasta olanlar içinde iyileşmek demektir. Kendi yaptığı çikolatalı pastayı başkalarına ikram eden kişinin kısmeti çok olur ve evliliği huzur içinde geçer. Kendi yaptığı çikolatalı pastayı kimseye ikram etmeden yediğini görmek ise çok kıskanç bir eşe sahip olmak yüzünden zaman zaman üzüntü yaşamak ve baskı görmek olarak anlamlandırılır.

Rüyada Çikolatalı Kek Yemek

Çikolatalı pasta yemekle benzer tabir edilir ve genel hayat koşullarının kişinin istediği şekilde gelişeceğini, muradına ermeyi ve kısmetleri artacak olan rüya sahibinin kazancını sevdikleriyle, ağız tadı içinde yiyeceğini bildirir. Evlilik hazırlıklarında olanların ev kurmalarında ailelerin büyük yardımları olacağını ve maddi sorunlar yaşamadan istedikleri her şeyi alabileceklerini, güzel başlangıçlar yapacaklarını tabir eder.

Rüyada Çikolatalı Süt İçmek

Ailesinin kendisine verdiği emeği ve desteği unutmayan kişinin, kazancının bir bölümünü onlara vereceğini ve ailesinin daha rahat koşullarda yaşaması için elinden geleni yapacağını, pek çok fedakarlıkta bulunacağını ve her yaptığında içten olacağı için sevap kazanacağını işaret eder. Yapılan iyiliklerin unutulmadığını ve vefalı biri olarak yaşanacağını işaret eden rüya, örnek biri olmanın, başkaları tarafından parmakla gösterilmenin de tabiridir.

Rüyada Çikolatalı Sufle Yemek

Romantik, duygusal biriyle flört etmek demek olan rüya, bekarlar için gönüllerini bir anda kaptıracakları büyük bir aşkın kapıda olduğunu, uyum problemi yaşamayacakları bu ilişkide ailelerin de birbirlerini seveceklerini ve çok uzun olmayan bir sürede ilişkilerini resmiyete dökeceklerine yorumlanır. Evli bayanlar için kız çocuk sahibi olmak veya torun sevmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Çikolata Sosu Görmek

Rüya sahibinin sevdiği biri veya birilerine güzel bir sürpriz hazırlayacağını, kendisine de hediyeler geleceğini ve güzel günler geçireceğini bildirir. Kutlamaların, davetlerin ve eğlencelerin peşi sıra geldiği günlerin hareketli geçeceğini, yurt dışı yolculuklarının gündeme geleceğini de tabir eder. İş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışmayı ve kariyer konusunda hiçbir engelle karşılaşmamayı da bildirir.

Rüyada Çikolata Yapmak

Emek verilen işlerin karşılığının büyük olacağını bildiren rüya ikramiye kazanmak veya hesapta olmayan bir miras sayesinde maddi durumunu ciddi anlamda değiştirmek, fakirlikten veya geçim darlığından kurtularak daha zengin bir hayat sürmek demektir. Kişiye değer veren, sürekli sevdiğini belli eden, onu hediyelere boğan, asil, kibar ve ince fikirli bir eş anlamına da gelir. Kalpten istenen her şeye kavuşmak, hayırlı evlatlara ve iyi bir işe sahip olmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eline Çikolata Bulaşması

Ellerine çikolata bulaştığını gören kişiler zanaatıyla ön plana çıkacakları ve ülke çapında ün kazanacakları işlere imza atarlar. İyi bir sanatçı olmak, insanlara ders verecek, eğitecek kurumlarda çalışmak ve kazancın bereketli olması neticesinde güzel bir hayat yaşamak anlamına gelir. Mutlu, huzur dolu, eğlenceli bir beraberliğin başlangıcını da bildiren rüya, yeni fırsatların kapıda olduğunu ve sınava girenlerin iyi neticeler alacaklarını işaret eder.

Rüyada Çikolata Yapıp Satmak

Çikolata yapıp satmak herkese mutluluk vermek, başkalarının derdini dinleyip ortak olmak ve çözüm bulmak anlamındadır. Rüya sahibine gelerek yardım isteyecek birine işaret ederken aynı zamanda borç para verileceğini de tabir eder. Kendi başının çaresine bakan ve kimseden yardım istemeden, gururlu, haysiyetli ve dimdik yaşanacağını, kazanılan paranın her ihtiyaca yeteceğini bildirir.

Rüyada Bayram Çikolatası Görmek

Bayramda ikram edilen çikolatalar görmek, her türlü iyi habere ve kalabalıkla beraber eğlenmeye alamettir. Mutlu ve çok uzun yıllar sürecek bir beraberliğe, kişinin eşiyle beraber torunlarının büyüdüklerini görecek kadar yaşayacaklarına, evlatlarının hayrını görecekleri gibi, geride bırakacakları iyiliklere de yorumlanır. Yardım etmeyi seven rüya sahibinin elinin hiç darlık görmeyeceği ve aldığı dualar sayesinde hastalıklardan da kısa sürede kurtulacağını, hiçbir sıkıntısının, kederinin çok uzun sürmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Çikolata Fabrikası Görmek

Akılda olmayan, hayal edilmeyen büyük bir zenginliğe kavuşmak ve tüm dertlerden, üzüntü ve acılardan, hastalıklardan, aksiliklerden ve uğursuzluklardan kurtulmak demektir. Kişinin yepyeni bir hayatın dönüm noktasında olduğunu, bundan sonraki hayatının öncekiyle benzersiz olacağını ve rüya gibi bir ömür geçireceğini bildirir. Hem iş anlamında, hem de para konusunda arzu edilen şekilde yaşamak, başkalarına yardım edip, iş verecek konuma yükselmek manasındadır.

Rüyada Çikolata Fabrikasında Çalışmak

Yapılan işte veya girilen iş yerinde doğru yerden başlangıç yapıldığına, kişinin sabırlı olması halinde her türlü isteğini elde edebileceğine ve çevresinde, yöneticileri tarafından her zaman sevilen, sayılan biri olacağına yorumlanır. Her türlü esenliğe yorumlanan rüya, güler yüzlü, herkese eşit davranan, içten, toplumsal sorunlara duyarlı biriyle hayatını birleştirmek şeklinde yorumlanır. Var olan hayatın kişiyi her anlamda tatmin ettiğine ve bundan sonra da büyük sıkıntılar yaşanmadan devam edileceğine delalet eden rüya, özel yaşamda da işlerin yolunda gideceğine, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Çikolata Ambalajı Görmek

İçi boş bir çikolata ambalajı henüz olgunlaşmamış istekleri ve yerine gelmeyen dilekleri ifade eder. Sabırsızlık göstermek yüzünden olacak işlerinin de bozulduğunu gören rüya sahibinin mutlaka davranışlarını değiştirmek zorunda kalacağını ve kaderine küsmeden yoluna devam etmesi gerektiğine işarettir. Sevilen kişiyle kısa bir dönem yolların ayrılacağını ama kişinin çabalarıyla tekrar bir araya gelineceğinin de tabiridir.

Rüyada Çikolatalı Kahve İçmek

Okumuş, belli bir kültüre ve görgüye sahip kimselerle tanışmak, farklı cemiyetler içine girmek ve ufkunu genişletmek demektir. Rüya sahibinin yapacağı bu önemli çevre değişikliği sonrasında bazı iş teklifleri de alacağını ve hayatındaki gelişmelerin daha sonra da kendisine katkıda bulunacağını bildirir. Çikolatalı kahve iş konusunda keyifli olmak, sevilen bir mesleği icra etmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Çikolatalı Dondurma Yemek

Genel olarak diğer yorumlar gibi mutlu bir hayatı simgeler. Aşka yelken açmak, yeni bir ilişkiye başlamak ve ayrılık acısından kurtulmak şeklinde de tabir edilir. Özel hayata dair hayal edilen bir duruma gelmek, kalpten sevilecek, iyi kalpli biriyle tanışılacak demektir.

Rüyada Çikolata Yemenin Psikolojik Yorumu

Hırs ve saplantı manasına geldiği gibi kontrol edilemeyen duyguları da ifade eder. Kişinin dış dünyayla ve başkalarıyla olan ilişkisinde bağımlı gibi hareket ettiğini, bu yüzden yanlış anlaşılmalara mahal verdiğini iletir. Sembolik olarak aşkı önemseyen, duygularını sorgulamadan fevri hareket eden ve sağlıklı, uzun beraberlikler kuramayan kimseleri de tabir eder. Çikolata yemek zenginlik hayalleri kurmak, var olan yaşamı değiştirmeye çalışmak ve başka hayatlara özenerek yaşamak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!