RuyaTabirleri.com

Rüyada Çikolatalı Pasta Görmek

Rüyada çikolatalı pasta görmek, sevindirici bir gelişmenin ardından yapılacak olan büyük ve coşkulu bir kutlamaya alamettir. Kişinin kendi mutluluğunu en yakın arkadaşları, sevdikleri ve ailesiyle paylaşmak istediğine, elde ettiği başarıdan dolayı gururlandığına ve başkaları tarafından da tebrik edileceğini bildiren güzel bir rüyadır. Sürekli çaba gösterilen bir konuda sonuca ulaşıldığına da alamet olan rüya, herkesin gıpta ile baktığı bir kimse haline gelmenin, önemli pozisyonlarda çalışan bir yönetici olmanın ve saygınlığını artıracak kararlar vererek önemli projelerde yer almanın da alametidir. Devlet dairelerinde çalışan kimselerin büyük bir terfi sonucunda başka bir kuruma yönetici olarak gitmelerine de işaret eder.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yapmak

Ailesine çok düşkün olan rüya sahibinin zaman zaman aile üyeleri tarafından istismar edilmesine işaret eder. Aşırı iyi niyetin bazen kişiye zarar vereceğine dikkat çeken rüya, her zaman herkesi mutlu etmek için hareket edildiğine ancak kişinin kendi istek ve arzularını dikkate almadan yaşadığına da alamettir. Çikolatalı pasta yapmak sevdiklerini mutlu edecek girişimlerde bulunmak, onlara hediyeler almak ve daha çok çaba sarf etmek şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek

Keyifli zamanlara işaret eden rüya özellikle kişinin çok renkli bir hayata, maceralarla geçecek bir ömre sahip olmasına işaret eder. Rutin bir hayatın kırılmasına yönelik eylemlerde bulunan rüya sahibinin kendisine farklı kapılar açacak kimselerle arkadaşlık ederek, hayatının bundan sonraki kısımlarında daha istediği gibi, ideallerine yakın bir hayat sürecek olmasının ve maddi anlamda da şu anki durumundan daha iyi koşullara sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Çikolatalı Pasta Görmenin Psikolojik Yorumu

Eleştirilerden veya kendisine yapılan önerilerden hiçbir şekilde faydalanmayan ve sadece kendi bildikleri, kendi istekleri doğrultusunda hareket eden, tek başına olmaktan da keyif duyan, başka kişilere çok fazla ihtiyaç duymadığı için genellikle asosyal olarak tabir edilen kişilerin ruh hallerini temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: