RuyaTabirleri.com

Rüyada Çil Görmek

Rüyada çil görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına ve mal ve mülke kavuşacağına delalettir. Her zaman işlerinin çok bereketli olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına işaret eder. Aynı zamanda, sosyal hayatındaki sorunların ortada kalkacağına ve çabuk sinirlenmek, çok endişelenmek gibi duygularının düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Ben Görmek

Rüyada ben görmek, iş hayatındaki atılımlardan sonra elde edilecek mal ve mülke delalettir. Çalışıp kazanılan, bin bir türlü zahmetle yapılan birikimle bir işe girmeye ve bu işte büyük miktarlarda para kazanmaya işaret eder.

Rüyada Yağ Bezesi Görmek

Rüyada yağ bezesi gören kişinin rüyası, iş için beklediği bir haberin olumlu olması ve itinayla yaptığı işlerden başarı kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin etrafında, ihanet için zaman ve mekân kollayan insanlar olduğuna ve bir anda türlü oyunlarla işleri baltalayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Cilt Döküntüsü

Rüyada cilt döküntüsü görmek ve cildinin döküldüğünü görmek aynı anlama gelir. Kişinin sosyal hayatında ilişkilerinin istenilen düzeye gelmesine, yapılan işlerde er geç başarı kazanılacağına ve ahbapların ve arkadaşların yapılan işleri yanlış tanıtacağına delalet eder.

Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada bıyık görmek, Allah’ın emrettiği şekilde inanmaya ve onun yolundan gitmeye yorumlanır. Kısmetli ve bereketli bir yolda gidildiğine ve en son ana kadar her şeyin doğru ve iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, büyük amaçları olduğunu ve bu amaçlara ulaşmak için çok çalıştığına yorulur.

Rüyada Bıyıklı Olduğunu Görmek

Rüyada bıyıklı olduğunu gören kişinin, işleri kendi başına yaparak her şeyin tek yöneticisi olmak istediğini işaret eder. Aynı zamanda, yakındaki insanlar tarafından kullanılıp aldatılmak olarak da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!