RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Kokusu Görmek

Rüyada çilek kokusu, genellikle iyi haberler anlamındadır ve kişinin aşk hayatına yönelik pek çok güzel gelişmenin de müjdecisidir. Genç ve bekar kişiler için yalnız geçirdikleri günlerin artık sonuna geldiklerini, hiç beklemedikleri bir anda karşılaşacakları birine aşık olacaklarını, yoğun hisler nedeniyle zaman zaman melankolik durumlar yaşayacaklarını ifade eder. Beraberliği olan kişiler için aşk hayatlarının pek çok iyi gelişmeyle süreceğini ve sevilen kişiyi mutlu edecek sürprizler hazırlanacağını, hediyeler verileceğini bildirir. Rüya sahibinin kendisini en duygusal ve romantik şekilde ifade edeceğini işaret eden rüya var olan sorunların tatlı dil ve sağlıklı diyaloglarla hallolacağına, mevcut ilişkiyi biraz daha ciddi bir boyuta taşımak için adımlar atılacağını delalet eder.

Rüyada Çilek Kokulu Parfüm Sürmek

Kişiye keyif verecek, her türlü derdini, sıkıntısını unutturacak, güler yüzlü ve sosyal hayatı oldukça kuvvetli birinin karşısına çıkacağına, yeni bir aşkın kapıda olduğuna ve bu dönemde her murada erişileceğine yorumlanır. Bekarlar için yeni yaklaşımların olacağını, her açıdan mutlu hissedileceğini, evliler için ailevi pürüzleri bu dönemde geride bırakacak olan çiftlerin nihayet baş başa gönüllerince zaman geçirebileceklerine yorumlanır. Bazı pürüzler olsa da kişinin pozitif tavrı sayesinde hepsinin üstesinden geleceğini, eşini, sevdiği insanı mutlu edebilmek için çeşitli fedakarlıklarda bulunacağını delalet eder.

Rüyada Çilek Görmek

Berekete, nazardan kurtulmaya, işlerin rast gitmesine ve büyük şansa alamettir. Çilek görmek, kız bebek sahibi olmak veya aileye ikinci bir bebeğin gelmesinin müjdesidir Aşk tazelemek yeni bir ilişkiye başlamak, evliliklerde eşlerin birbirlerine karşı duygu yoğunluğu içine girmeleri demek olduğu gibi, her açında memnun olunacak beraberliklere adım atılacağını, ailelerin de uyum içinde hareket edeceklerini tabir eder.

Rüyada Çilek Görmenin Psikolojik Yorumu

Yanlış anlaşılmaların veya kişiyi zor duruma düşüren bazı istemsiz hareketlerin neticesinde kendini ifade etmeye çalışmak demektir. Rüya sahibinin heyecanlı biri olduğuna, sevgisinde yoğunlaştığına ve duygularını genellikle uçta yaşadığına aşırı hayal kurduğuna alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!