RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Rüyada çilek reçeli görmek, yakın zamanda karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmettir. Bu rüyayı gören muradına nail olur ve isteklerine kavuşur. Çilek reçeli yiyen kişi, tez zamanda mutlu bir haber alır, huzurlu ve güzel bir hayat yaşar, işlerinde başarılı olur, iyi işler yaparak uzun süredir beklediği güzelliklere ve kendisini mutlu edecek havadislere kavuşur. Çilek reçeli bazen de güzel bir aşk macerasıdır. Bu rüyayı gören âşık olur veya sevdiği kişi ile evlenir.

Rüyada Reçel Yemek

Rüyasında reçel yiyen kişi kısa zamanda iş hayatından kazançlı ve güzel sonuçlar alır. Bu rüya kar elde etmeye, çok güzel bir haber almaya, aşk ilişkisine, bekârlar için evlenmeye, hoş sohbetli bir kimseye, iyi insanlar arasında bulunmaya, ahlaklı ve temiz kişilerin bulunduğu bir meclise, ağızdan çıkacak güzel sözlere, yumuşak huyuyla insanların gönlünü kazanmaya ve takdirini toplamaya işarettir.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada görülen çilek, hoş kokulu ve güzel tatlı ise hayırlı ve güzel yorulur. Bu rüya tatlı sözlü, kocasına sadık, ahlaklı ve namuslu bir kadındır. Bazen de güzel bir kısmettir, mutlu bir evliliktir. Bu rüyayı gören tam istediği bir kişi ile karşılaşır ve âşık olur. Rüyada tadı bozuk ve pis kokulu çilek görmek ise huysuz, uyumsuz ve karakteri kötü eşe, işlerin bozulmasına veya gönül ilişkilerinde ortaya çıkacak tartışmalara yorulabilmektedir.

Rüyada Çilek Kopardığını Görmek

Rüyada çilek koparan evliliğinde mutlu olur veya ikili ilişkilerde başarı kazanır. Bu rüya kısmetin artması ile ele geçecek birbirinden güzel fırsatlar, tüm sıkıntılardan kurtulma, karlı yatırımlara, güçlü ve kudretli olmaya, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, kısa süre içerisinde yeni bir başlangıç yapmaya ve hayırlı bir yolculuğa yorulmaktadır. Rüyada dalından çilek koparan güzel ve mutlu bir sene geçirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!