RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Reçeli Yemek

Rüyada çilek reçeli yemek, çok uzun süredir beklenen bir olayın nihayet gerçekleşerek kişinin yüzünü güldüreceğini ve muradına ermeyi ifade eder. Ağız tadı ve sağlıkla yenen kazancın, eldeki fırsatların artacağının, her türlü şansın bu dönemde kişinin ayağına serileceğinin alametidir. Evlilik düşüncelerinin yeşerdiği, kişinin kalbine göre bir eş adayıyla tanışacağını ve aile üyelerinin de onayını alacağı, güzel bir beraberliğe başlayacağını işaret eder. Tatlı dilli, herkesle iyi anlaşan, güler yüzüyle insanların beğenisini toplayan bir eşe, evlatların eğitim hayatlarına yönelik iyi haberler almaya, davaların menfi şekilde sonuçlanacağına yorumlanan rüya, gelecek iyi haberlerin ailede kutlama yapacak denli büyük mutluluklara neden olacağını bildirir. Hastalığı olanlar için iyileşme müjdesine, bundan sonraki yıllarda sağlıkla ilgili olumsuzluklar yaşanmayacağını, her isteğin en güzel haliyle yerine geleceğini ifade eder.

Rüyada Çilek Reçeli Yapmak

Yıllardır çabalayan, daha iyi koşullar elde etmek için çalışıp didinen rüya sahibinin nihayet tüm emeklerinin karşılığını almaya başlayacağını, alın teriyle kazandığı paranın hayrını göreceğini ve evinin bereketinin asla eksilmeyeceğini delalet eder. Eve gelecek yüce gönüllü bir misafire, kişinin bir derdine deva olacak eli bol bir arkadaşa da yorumlanır.

Rüyada Çilek Toplamak

Mevsiminde çilek topladığını görmek her şeyin yolunda olduğuna veya sorunları olanların tüm dertlerinden kurtulacaklarına, çıkılacak bir yolculuktan iyi haberlerle dönmeye delalet eder. Çilek toplayan kişinin birden fazla evladı olur ve genellikle kız çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Yoğun duygular beslenen, aşık olunan biriyle kalbindeki gibi gösterişli bir düğünle dünya evine girmeye de tabir edilir. Ticaret yapanların bereketli kazançlar elde edecekleri güzel bir döneme girdiklerinin müjdesini verir.

Rüyada Çilek Reçeli Yemenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir bekleyiş içinde olduğunu gösteren rüya, geçmişte atılmış bazı adımların sonuçlarını heyecan içinde bekliyor olmaya yorumlanır. Aynı zamanda bu bekleyişin kişide heyecana neden olduğunu, yeni iş ya da girişimler için sabırsızlık çekildiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!