RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Rüyada çilek yediğini görmek, eğer çilek hoş kokulu, tadı güzel ve olgunsa oldukça iyi ve hayırlı bir rüyadır. Bu rüya malların çoğalmasına, zenginleşmeye, ferah bir döneme, mülk edinmeye, sıkıntılardan kurtulup isteklere ulaşmaya, her anlamda mutlu olacağı işler yapmaya, güzel havadislere, müjdeli haberlere; bekarlar için yakın zamanda evlenmeye, evliler için huzurlu ve mutlu bir yuvaya işarettir. Eğer yenilen çilek acıysa ve kötü kokuyorsa, elden çıkacak paraya, malı kaybetmeye, karşı cinsle ilişkilerinde keder ve üzüntüye, sıkıntı yaşamaya ve üzüntüye yorulur.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Rüyada çileğin çiçeğini gören eğer kadınsa hamile kalır, eğer hamile ise çok güzel hayırlı ve ileride büyük bir kişi olacak çocuğa sahip olur. Çileğin çiçeği başarılar kazanacak ve herkesin takdirini toplayacak, her anlamda güzel, karakterli, asil ve ahlaklı bir çocuktur.

Rüyada Bir Sepet Dolusu Çilek Görmek

Rüyasında bir sepeti dolduracak kadar çok çilek gören kişi, oldukça büyük bir mirasa konar. Bu rüya zenginliğe, malın artmasına, herkesin gıpta edeceği bir güce, kudrete ve izzet sahibi olmaya, her anlamda huzuru bulmaya, güzel bir isme, insan ilişkilerinde başarılı olan dürüst bir adama, dost meclislerinde bulunmaya, iyi ve faydalı arkadaşlara yorulur.

Rüyada Kırmızı ve Olgun Çilek Görmek

Rüyasında kıpkırmızı ve olgun çilek, güzel elbiselere, aşkta mutlu olmaya, yeni ve hayırlı başlangıçlara, sevince ve mutluluğa delalettir. Rüyada olgun, lezzetli bir çilek yiyen dünya nimetleri ile rızıklandırılır. Geçimi hoş olur; istekleri gerçekleşir ve aile hayatında huzuru, mutluluğu yakalar.

Rüyada Ekşi Çilek Yediğini Görmek

Rüyasında ekşi çilek yiyen zorlukla mal biriktirir veya sıkıntılardan sonra eline hayırlı ve çokça mala geçer. Bu rüyayı gören alın teriyle para kazanarak ailesinin geçimini sağlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!