RuyaTabirleri.com

Rüyada Çim Görmek

Rüyada çim görmek, hayırlara alamet olarak kabul edilir. Kurtuluşa ermeye, şifa bulmaya, zengin bir hayata kavuşmaya, hayallerini gerçekleştirmeye, sevdiğine kavuşmaya, özlemleri gidermeye, acıları dindirmeye, mutluluğu bulmaya, hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatının güzelliklerle dolacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Kişinin, hayatının ve işlerinin yoluna girip, kurulu bir düzeni olacağına tabir edilir.

Rüyada Çim Ekmek

Rüyada çim ekmek, geçim sıkıntısından, borçlardan, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzaklaşmaya, silkelenip kendine gelmeye ve yeniden canlanmaya başlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada Çim Biçmek

Rüyada çim biçtiğini gören kişi, çok sevdiği, güvendiği ve inandığı kişilerle arasına mesafe koymaya karar verecek, sonra da o kimselere haksızlık ettiğini anlayıp, onların gönüllerini alacak ve bu kimselerle bu kez daha sıkı bağlar kuracak demektir.

Rüyada Çim Sulamak

Rüyada çim sulamak, rüyayı gören kişinin hayatında istemeye istemeye bir değişikliğe gideceğine, bu kararı verip, adım atarken çok zorlanacağına ama sonradan da bu değişiklikten dolayı hayır ve mutluluk bulacağına işaret eder.Rüya sahibi kendisi için ne kadar isabetli bir karar verdiğini sonradan fark edecek demektir.

Rüyada Çimlere Uzanmak

Rüyada çimlere uzanmak, her türlü derdine derman bulmaya delalet eder. Kişinin tüm derdinden, kederinden, sıkıntısından ve üzüntüsünden kurtulacağı ve peşinde olduğu, bunun için Allah’a yalvardığı huzuru yakalayacağı anlamına gelir.

Rüyada Yemyeşil Çim Görmek

Rüyada yemyeşil çim görmek, rüyayı gören kişinin mükemmel bir hayat süreceğine işaret eder. Kötü, zor ve karanlık günlerin geride kalacağı, acıların ve sıkıntıların unutulacağı, her şeyin sil baştan yaşanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çim Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. iklim (17 Şubat 2014 saat: 12:26)

    rüyamda kiraz ağacından kiraz toplayıp dalından kiraz yedim sonra yemyeşil güneşli bir yerin olduğu yerde beyaz pembe ama beyaz ağırlıklı çiçekler gördüm.sonrasında fotoğraf makinemi almaya gittim çekim die önce cep telefonumla çekmek istedim manzara o kadar güzeldiki ve hava okadar net ve berraktıki makine ile çekim dedim bir kaç tanıdık insan gördüm sonra uyandım.ne anlama gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,