RuyaTabirleri.com

Rüyada Cima Görmek

Rüyada cima görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işler, ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında büyük başarılara imza atacağına ve çok üst mevkilere terfi edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, bir devlet kurumunda işe başlayıp üst kademelerden birisine terfi etmeye tabir edilir.

Rüyada Bir Kadınla Cima Etmek

Rüyada bir kadınla cima etmek, cima etmek ile aynı anlama gelmektedir. Yani, iş hayatında gerçekleştirilen başarılı çalışmalar sayesinde çok yüksek makamlara terfi edileceğine işaret edilir.

Rüyada Düşman ile Cima Etmek

Rüyada düşman ile cima etmek,rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta kendisine düşmanlık eden kişilere üstünlük sağlayıp her konuda yeneceğine ve alacağı başarılar ile düşmanını geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Dostla Cima Etmek

Rüyada bir dostla cima etmek, rüya sahibinin, yaklaşan özel bir günden ötürü eş, dost ya da akrabalarının birinden büyük ve güzel bir hediye alacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Yabancı ile Cima Etmek

Rüyada bir yabancıyla cima eden kişinin, elindeki malın ve paranın kıymetini bilmemesinden ötürü, iş hayatında çok sıkıntılı günler geçireceğine ve iş yerinde büyük zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Hayvanla Cima Etmek

Rüyada hayvanla cima etmek, çok istenen ve uzun bir süredir hayal edilen bir projenin ve arzunun gerçekleştirilmesine yorulur.

Rüyada Soyunmuş Biriyle Cima Etmek

Rüyada soyunmuş biriyle cima etmek, çalışılan iş yerinde gösterilen azim ve alınan olumlu sonuçlardan ötürü terfi almaya ve üst kademede bir yerde işe başlamaya tabir edilir.

Rüyada Dişi Bir Aslanla Cima Etmek

Rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini gören kişinin, her türlü sıkıntısından ve sorunundan kurtulup iş hayatında ve aile hayatında mutluluğa ereceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!