RuyaTabirleri.com

Rüyada Cımbız Görmek

Rüyada cımbız görmek, rüya sahibinin kıvrak zekâsı ve uyanıklığı sayesinde her zaman başarılı olması anlamına gelir. Zeki ve akıllı bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi işini bilen, en içinden çıkılmaz durumlarda bile akılcı yaklaşımı sayesinde düze çıkabilen, en büyük sorunlara çözüm sunabilen ve hayatına girdiği her insana mutluluk getiren kişi olarak tasvir edilir. Genel anlamı ile iyiye işaret eden bu rüya bazen de rüya sahibinin yanlış adımlar atması nedeni ile başının derde girmesine tabir edilir.

Rüyada Cımbızla Kaş Almak

Rüya sahibinin yaptığı bir hata nedeni ile çok pişman olacağına ve bundan sonra o hatayı tekrar etmeyeceğine delalet eder. Kişi, yaptığı hatadan büyük ders alacak ve beterin beteri vardır diye durumuna razı gelecek demektir.

Rüyada Cımbız Almak

Rüya sahibinin zor bir durumun içine düşeceğine fakat bu durumun kendisi için güzel bir olaya vesile olacağına delalet eder. Yani her şerde bir hayır vardır söyleminin vuku bulacağı bir olay yaşanacaktır.

Rüyada Cımbızla Kıl Çekmek

Rüyasında elinde bir cımbızla kıl çektiğini gören kişi, ön yargıları ile yüzleşecektir. Kişi katı bir tutum takındığı kişilere, onları anlayabilme konusunda fırsat vermeye karar verecek diye tabir edilir.

Rüyada Cımbız Aramak

Rüyasında cımbız aradığını gören kişi, yaşama ve insanlara karşı bakış açısını değiştirecek, hayata biraz daha esnek bir bakış açısı ile yaklaşacak, bu sayede hem işleri hem de insanlarla olan ilişkileri daha kolaylaşacaktır.

Rüyada Cımbızla Bıyık Almak

Bu rüya, rüya sahibinin uzun zamandan beri ayrı olduğu bir kişi ile tekrar bir araya geleceğine ve o kimse ile arasındaki bağı daha güçlü hale getireceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cımbız Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. şirin (26 Mayıs 2015 saat: 20:06)

    Rüyamda kiz kardesimin çantasını kurcaliyordum birsey ariyordum ama ne hatırlamıyorum sonra eşim ve kardesim geldi eşim ne yaptığımı sordu ne yaptigim anlaşılmasın diye cımbız ariyorum dedim.Ama elbise dolabında oturuyordum Napcan cimbizi dedi,ne yapılır cımbızla tüy yolcam dedim yok ya bilmiyordum walla mı dedi bana evet oyle dedim ama endişeliydim kızarmıştım ve korkuyordum telaşlı bi halim vardı sonra uyandım.

  2. Gül (10 Ocak 2015 saat: 20:16)

    Rüyamda çok yorgun ve halsiz olduğumu hissediyordum. Bunalmış bir şekilde yatağa uzanıyordum. Koluma serum takılıyordu. Canımın acıdığını hissediyordum. Etrafımda kalabalık vardı. Tanıdık gelen birkaç kişi vardı. Çok sinirliydim. Ardından elime cımbızla aynanın karşısına geçiyordum. Elmacık kemiğimde çıkan kılları ( normalde elmacık kemiğimde kıl yoktur) cımbızla alıyordum. Sonra bıyıklarımı almaya başlıyordum.

  3. Varol ÖZKUL (27 Ekim 2014 saat: 22:09)

    rüyamda evde iki bankacı ve üvey annem oturuyorduk, Bankacılar koltukta biz ise üvey annem ile yerde oturuyorduk, üvey annem elimden cımbız ile kıl çekiyordu bankaya gideceksin düzgün görün gibi şeyler dedi ne anlama geliyor diye merak ettim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,