RuyaTabirleri.com

Rüyada Çimen Görmek

Rüyada çimen görmek, dinde saflık, güzellik, şefaat ve hidayet anlamına gelir. Rüya sahibinin ahlakta ve dinde güzel ve hayırlı kimse olduğuna, hak yolundan ayrılmadığına, az ile yetinmeyi bildiğine ve ne olursa olsun kaderine razı olduğuna tabir edilir. Rüyasında çimen gören kişi içinde bulunduğu durum ne kadar zor ve kötü de olsa yine de isyan etmez, daha beter durumda olanlara bakarak, Allah’a şükretmesini bilir. Rüyada çimen görmek gönül ve vicdan rahatlığına, dünya malına ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi iki cihanda da gülmeyi hak edecek kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi dinine bağlılığı ve Allah’a olan güçlü inancı ile çevresindekilere göre en iyi müminlerdendir.

Rüyada Çimen Üzerinde Yürümek

Dünya saadeti yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi hedeflerini hep yüksek tutuyor ve mutlaka yerine getiriyor demektir. Rüyasında çimen üzerinde yürüdüğünü gören kişi zengin olur. Dünya malından da, toprağından da, rahatlığından da bolca istifade eder.

Rüyada Çimen Biçmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi için sevinç verici haberler almak ve sürpriz gelişmeler yaşamak anlamına gelir. Dertlere deva bulup hayatın bundan sonra olumlu olarak ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Çimen Sulamak

Sevap işlemek anlamına gelir. Rüya sahibinin temiz ve güzel duygularla yapmaya niyetlendiği hayır olarak değerlendirilir. Kişi, uzun zamandır yapmak istediği bir adağı yerine getirebilir, zekât ya da sadaka verebilir, bir düşküne ya da hastaya yardım edebilir.

Rüyada Çimen Ekmek

Rüya sahibinin hayatın her türlü güzelliğini yaşama şansına nail olacağına, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibi, ahirete göçerken dünya malından da nimetlerinden de istediğini almış ve gözü doymuş şekilde gidecektir diye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: