RuyaTabirleri.com

Rüyada Çimenlik Görmek

Rüyada çimenlik görmek, rüyayı gören kişinin, büyük mutluluklar yaşayacağı, çok hayırlı kişiler ile tanışıp rahat edeceği bir döneme girdiğine, bu dönem içinde istediği herşeye kavuşacağına, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bazı sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Çimenlik Görmek

Rüya sahibinin, sonrasında büyük bir ferahlığa kavuşacağı bir işe gireceğine, bu sayede sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Çimenlik ve Deniz Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel kazançlara sahip olacağına, bu sayede epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Çimenlikte Yürümek

Rüya sahibinin, kendisini çok üzdüğü bir dönemde büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra ferahlığa çıkacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına ve kariyerinde hızlı bir çıkış yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Çimenlik Alan Görmek

Rüyayı gören kişinin, çevresi ile çok iyi ilişkilere sahip olduğu için kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalara imza atacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, rahat edeceği bir işe girdikten sonra üzüntülerini ve sorunları ortadan kaldırıp ferahlayacağına işaret eder. Yakında mutlu olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!