RuyaTabirleri.com

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek, rüya sahibinin kafasında bazı planları olduğu ve bunları gerçekleştirmenin yollarını aradığı anlamına gelir. Çıkış yolları aramaya, yeni adımlar atmaya ve yeni atılımlar gerçekleştirmeye tabir edilir. Rüyayı göre kişinin hayatını değiştirmek ve güzelleştirmek için çabaladığına, karlı işlere girmek için gelirinin bir kısmını ileride yağacağı işler için sermaye olarak ayırdığına işaret eder. Bazı rüya tabirleri bu rüyanın hayra alamet etmediğini söylemektedirler.

Rüyada Çimento Harcı Görmek

Rüyada çimento harcı görmek, rüya sahibinin çevresindeki nüfuslu, zengin, başarılı ve ünlü bir kimsenin desteği sayesinde mal ve para sahibi olacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Çimento Karmak

Rüyada çimento karmak, rüyayı gören kişinin kesesinin çoğalacağına, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına bu sayede kişinin zenginliğe kavuşacağına delalet eder. Bazen de dünya malını çoğaltmaya yorulur.

Rüyada Çimento Torbaları Görmek

Rüyada çimento torbaları görmek, kişinin çalışmaya, yorulmaya ve ezilmeye gerek kalmadan kazanç elde edeceği anlamına gelir. Hazırdan ve havadan varlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Çimento Taşımak

Rüyada çimento taşımak, rüya sahibinin bazı yerlere ödeme yapacağı, borçlarını azaltacağı, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağı ve bu sayede rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin bütçesinin eksileceğine ama huzurunun yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Çimento Tozu Görmek

Rüyada çimento tozu görmek, sürpriz ve olumlu gelişmelere, mutluluk verici haberlere ve bu sayede hayatın güzelleşeceğine delalet eder. Kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına ve yüzünün gülmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Çimento Dökmek

Rüyada çimento dökmek, kişinin sahip olduğu imkânları kullanmaktan çekinmeyeceğine ve hayatını çok daha güzel, kaliteli ve yaşanılabilir bir hale getireceğine tabir edilir. Daha rahat ve konforlu bir hayat anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: