RuyaTabirleri.com

Rüyada Cin Çıkarmak

Rüyada cin çıkarmak, yanlış ve kişiye hiçbir fayda sağlamayan insanların varlığına, bu kişilerle sürdürülen arkadaşlık ilişkisinden zarara uğramaya, boş vakitlerini kötü alışkanlıklarla değerlendirmeye yorumlanır. Gelecek yıllarda kişiyi pişmanlığa sürükleyecek durumlar yaşanacağını ve gereksiz kişilere fazla ehemmiyet vermekten dolayı maneviyatın zarar göreceğini işaret eder. Rüya sahibinin sağlam tutmaya çalıştığı ruh halini bozan, sarf ettiği ağır konuşmalarla can sıkan aile bireylerini veya kötü konuşan, sivri dilli bir eşle hayatını birleştirmek yüzünden çile çekmeyi de delalet eder. Hurafelere inanmak, gerçeklerden ve inançtan sapmak, yanlış yönlendirmelere açık halde bulunmak manasındadır ve kişinin gözlerini açması gerektiğini, olup bitenin farkına varacak kadar olaylara nesnel yaklaşmasının doğru olacağını da bildirir. Rüya sahibinin iyi gününde yanında olan, zenginliğinden faydalanan, çıkarlarını gözeten ve işine geldiği gibi arkadaşlık kuran kişilerin bulunduğu bir çevrede olunduğunu, bu kişileri hayatından çıkarmazsa rüya sahibinin tüm hayatında olumsuz etkiler yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Cin Çarpması

Yaşanan bir kaosa ve düşüncelerin karmaşa içinde olduğuna, zihinsel açıdan sağlıklı düşünülemediğine alamettir. Rüya sahibinin sahip olduğu hayatla mutlu olamadığını, sürekli yenilikler ve macera peşinde koştuğunu, bu süreç içinde yanlış ve kötü düşünceli insanlarla da arkadaşlık etmeye başladığını, işleri içinden çıkılması zor bir hale getirdiğini bildirir. Yaşanan bir ayrılık veya bir iş sorunu nedeniyle içine kapanacak olan rüya sahibinin ailesinin ve dostlarının desteğini de reddedeceğini, kısa bir buhran geçireceğini ifade eder.

Rüyada Cin Görmek

Kurulan dostlukların ve arkadaşlıkların gözden geçirilmesi gerektiğine işarettir. Kişinin kendisine kurulan bazı tuzakların farkına varması sonucu hayatını koruma altına alacağına ancak bu dönemde ailesinin kendisine sunduğu önerileri reddetmemesinin hayrına olacağına tabir edilir.

Rüyada Cin Çıkarmanın Psikolojik Yorumu

Kişiyi içen içe sıkan bir sıkıntı veya sır olduğunu gösterir ve yıllardır bu duyguyla yaşandığını, bu hissin kişiyi bunalıma soktuğunu ifade eder. Dertlerin, sırların paylaşılmak istendiğine dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!