RuyaTabirleri.com

Rüyada Çin Görmek

Rüyada Çin görmek, uzak gelecek için yapılan planlara dair şimdiden adımlar atılacağına alamettir. Kişinin kendisine hayal ettiği geleceği kurmak için pek çok girişimde bulunacağına ve özellikle ticari anlamda yatırım yapmayı planlayan rüya sahibinin küçük birikimlerini değerlendirirken, modern hayatın ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri de ön planda tutarak hareket edeceğini bildirir. Kalabalık bir hayata sahip olunacağını, kişinin zaman zaman aşırı sosyal ortamlarda bulunmaktan dolayı işine gereken konsantrasyonu sağlayamayacağını bildiren rüya, çok uluslu bir şirkette işe başlamak ve kariyer anlamında parmakla gösterilecek bir mevkiye sahip olmak anlamına da gelir.

Rüyada Çin’e Gitmek

Kişiye sunulacak bir iş fırsatının değerlendirileceğini ve bu iş nedeni ile uzak bir ülkeye yerleşmek zorunda kalınacağını bildirir. Saygınlık konusunda önemli ve prestij elde edilecek bir işe sahip olmanın kişinin tüm sosyolojik hayatına, özel yaşamına olumlu katkılarda bulunacak olduğuna da yorumlanan rüya, aynı anda pek çok işler iştigal etmek ve zihin dağınıklığı yaşamak anlamına da gelir. Aşırı koşturmaca ve yoğunluk içinde geçen zamanın rüya sahibinin sağlığını tehdit edeceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine de alamet eder.

Rüyada Çinli Biriyle Tanışmak

Dışa dönük bir hayat yaşanacağına ve kişinin kapılarını her türlü yeniliğe sonuna kadar açacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına işaret eder. Yeni tanışılan bir yabancının kişiye büyük bir yardımda bulunurken, aynı zamanda iş anlamında çok farklı adımlar atması konusunda da çeşitli fırsatlara vesile olacağına da yorumlanan rüya, şansın açık olduğunu, kişinin elde ettiği bu şansı doğru kullanmak adına düşünmesi gerektiğini de tabir eder.

Rüyada Çin Görmenin Psikolojik Yorumu

Değişimi seven ve sürekli olarak yenilik yapmak isteyenlerin, yaşam sevgilerini ifade eder. Genellikle hayatı seven ve her konuda iyimser ruh hallerini korumaya çalışan kişilerin sağlıklı bir psikoloji içinde olduklarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tuğçe (11 Mayıs 2016 saat: 09:05)

    Rüyamda ben babam abim başı türbanlı bayan hocaya gidiyoruz. Gittiğimiz yer ise benim vefat eden dedemin evi. Ben bu hocaya beni oku diyorum merak etme sana yardm etcem diyor. Sonra birden kapılar pencereler kendiliginden kapanıp açılıyor. Ben gözlerimi kapatıp babama sarılıyorum. Birden bi acı hissediyorum babam parmagimi ısırıyor. Gözlerimi actıgımdaysa babamın yerine hoca gelmiş o ısırıyor parmağımi. Hocanın yerine baktıgımdada aynı kadın var yani iki kişi olmuslar.ben başlıyorum dua okumaya sonra bitiyor.

  2. Halit (09 Mart 2016 saat: 00:52)

    Rüyamda çine gidiyorduk çalışmak için orada şantiye gibi bir yerdeydik çok kalabalıktı oranın halkıyla iç içeydik ve aniden oldu eşime bile söyleyemeden kendimi oralarda bulduk 5000 5500 € maaş ama ne iş yaptığımı bilmiyorum bana elden para verdiler oranın halkının gözü benim param ın üzerindeydi benden almak istiyorlardı bir şekilde vermedim ve Allaha dua ediyordum 1 daire sahibi olmak için ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,