RuyaTabirleri.com

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek, halk içinde pek de sevilmeyen, kendisi için iyi konuşulmayan, zorba, art niyetli, kem gözlü bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, mal varlığı çok olan, bu nedenle çevresi geniş, varlık sahibi olmanın marifet olduğunu düşünen ve bununla övünen bir kişi olarak tasvir edilir. Rüyada çınar ağacı görmek, çıkarı ve menfaati için her şeyi yapabilecek kadar arsız ve gözü kara bir kişiye delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacı Yaprağı Görmek

Rüyada çınar ağacı yaprağı görmek, sıkıntı ve zorluk çekmek olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, mali bir kriz yaşayacağı bu nedenle kazancının düşeceği ve ekmeğinin kesileceği yorumu yapılır. Yoklukla geçecek çok zor bir döneme işaret eder.

Rüyada Çınar Ağacı Dikmek

Rüyada çınar ağacı diktiğini gören kişinin, herkes için hayırlı olacak, toplumun eksiği olan ve çok makbule geçecek bir hayır işi yapacağına ve insanların ihtiyacını gidermeye vesile olacağına delalet eder. Çok önemli bir hayır işine ve büyük bir sevaba girmeye tabir edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Devrilmesi

Rüyada çınar ağacı devrilmesi, büyük, değerli ve herkes için önemli bir kayıp olarak kabul edilecek birinin acı kaybına işaret eder. Ölümüyle insanları yasa, kedere ve gözyaşına boğacak bir kişinin varlığı ile ifade edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Kesmek

Rüyada çınar ağacı kesmek, rüya sahibinin bazı kötü kişilerin aklına uyup, onlar gibi hareket etmesi nedeniyle büyük bir günaha gireceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacına Tırmanmak

Rüyada çınar ağacına tırmandığını gören kişinin rüyası, çektiği yokluğun, sıkıntının ve zahmetin bir süre daha devam edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çınar Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Engin (01 Haziran 2015 saat: 22:26)

  Ruyamda bi çinar agaci gördüm ve bilmediğim gormedigim birisine şu ulu cinardan ne istiyosunuz onudami kesiceksiniz yani gibi şeyler soyluyordum. Ne anlama geldiğini merak ediyorum. Gordugum cinar agaci tek basina yuksek bir yerde duruyordu etrafindan hic bie agac yoktu ve yer yesillik degil sari toprak rengindeydi. Agac cok guzel bi agacti. Simdiden tesekkur ederim kolay gelsin

 2. Selda (26 Mart 2015 saat: 19:46)

  Rüyamda pencereden aşağı birşey atıyorum o sırada karşı binanın çatısında dev bir yemyeşil ağaç devriliyor.Ağaç benim bulunduğum binanın önüne kadar geliyor,neyse şükür bana zarar vermedi diyorum.o sırada yan binanın çatısında da bir çok ağaç ve yemyeşil yerlerde top oynayan insanların olduğunu görüyorum ve oradaki ağaçlarda birer birer devriliyor.Yer yemyeşil kalıyor amam insanlar bundan etkilenmemişler top oynamaya devam ediyorlar..
  Sizce ne anlama geliyor

 3. habibe (02 Haziran 2014 saat: 19:20)

  rüyamda çınar ağacının gövdesinin kabuğunu,yarısı beyaz yarısı daha koyu olduğu halde birbirine kenetlenmiş ve birbirine denk bir şekilde yukarı doğru ilerliyordu.gövdenin sonunda beyez olan kabuk daha koyu kabuğun başından aşıyor.daha sonra kendimi çınar ağacının üzerinde yürüdüğümü gördüm.dallardan yürüyüp tam orta yere geldiğim de ortada oturan bir kadın gördüm.dallarda yaprak hiç yoktu ve hava çok kasvetliydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,