RuyaTabirleri.com

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek, halk içinde pek de sevilmeyen, kendisi için iyi konuşulmayan, zorba, art niyetli, kem gözlü bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, mal varlığı çok olan, bu nedenle çevresi geniş, varlık sahibi olmanın marifet olduğunu düşünen ve bununla övünen bir kişi olarak tasvir edilir. Rüyada çınar ağacı görmek, çıkarı ve menfaati için her şeyi yapabilecek kadar arsız ve gözü kara bir kişiye delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacı Yaprağı Görmek

Rüyada çınar ağacı yaprağı görmek, sıkıntı ve zorluk çekmek olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağı, mali bir kriz yaşayacağı bu nedenle kazancının düşeceği ve ekmeğinin kesileceği yorumu yapılır. Yoklukla geçecek çok zor bir döneme işaret eder.

Rüyada Çınar Ağacı Dikmek

Rüyada çınar ağacı diktiğini gören kişinin, herkes için hayırlı olacak, toplumun eksiği olan ve çok makbule geçecek bir hayır işi yapacağına ve insanların ihtiyacını gidermeye vesile olacağına delalet eder. Çok önemli bir hayır işine ve büyük bir sevaba girmeye tabir edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Devrilmesi

Rüyada çınar ağacı devrilmesi, büyük, değerli ve herkes için önemli bir kayıp olarak kabul edilecek birinin acı kaybına işaret eder. Ölümüyle insanları yasa, kedere ve gözyaşına boğacak bir kişinin varlığı ile ifade edilir.

Rüyada Çınar Ağacı Kesmek

Rüyada çınar ağacı kesmek, rüya sahibinin bazı kötü kişilerin aklına uyup, onlar gibi hareket etmesi nedeniyle büyük bir günaha gireceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine delalet eder.

Rüyada Çınar Ağacına Tırmanmak

Rüyada çınar ağacına tırmandığını gören kişinin rüyası, çektiği yokluğun, sıkıntının ve zahmetin bir süre daha devam edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!