RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada cinayet görmek, zorluğa ve zahmete düşmeye tabir edilir. Rüya sahibi yanlış bir söz söylemek, hatalı bir iş yapmak ya da kötü işlere bulaşmak suretiyle meşakkatli günler geçirecek, hayatı ve düzeni bozulacak, maddi sıkıntılar yaşayacak demektir. Rüyada cinayet görmek, şansın, kısmetin ve gelir kapılarının bir süre kapanması ve bu neden de kişinin yokluk içine düşüp, psikolojik olarak büyük zarar görmesine delalet eder. Rüya sahibi için yıpratıcı bir dönemin yaklaştığı söylenebilir.

Rüyada Cinayet İşlediğini Görmek

Rüyada cinayet işlediğini gören kişi, kendisine ileride maraz çıkarıp, başına dert olacak bir girişim de bulunacak, ilk zamanlarda ses seda getirmeyecek olan bu durum daha sonra büyük gürültülere ve patırtılara neden olacaktır. Bu rüya bazen de rüya sahibinin ideallerine yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada Cinayete Tanık Olmak

Rüyada cinayete tanık olmak, rüya sahibinin hal ve hareketlerine biraz dikkat etmesi yani kendisine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu aralar gerekli gereksiz her yerde fikir beyan ediyor ve herkesle muhabbet kuruyor olabilir. Bu rüya, kişinin bu tutumdan biraz geri durması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyasında adam öldürdüğünü gören kişi, kibrinden, zaaflarından, hırsından ve kininden kurtulacak, hayata ve insanlara karşı daha samimi olacak ve alçak gönüllü şekilde hayatına devam edecektir. Büyük değişim anlamına gelir ve rüya sahibinin içindeki kötülüğü öldürmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Hayvan Öldürmek

Rüyasında bir hayvanı öldürdüğünü gören kişi, günaha girecek demektir. Gerçek anlamda da bir hayvana kötülük etme teşebbüsünde bulunursa Allah katında çok büyük bir günahkâr olacak, ne kadar tövbe etse de sadaka verse de o canın ahından kurtulamayacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cinayet Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mfaltug (24 Ekim 2015 saat: 11:01)

  Bir lisenin bahçesindeydik. Bir Kazakistan Türk’ü gardaşımız yanımda birisi ile tartışıyordu. Birden boğuşmaya başladılar. Kavga sürerken ben Kazakistan Türk’ü gardaşımızın belinde bıçak olduğunu gördüm. Hemen davrandım. O çekmeye çalışıyor bıçağı ben tutuyorum. Bıçağı çekti ellerim kesildi ama bırakmadım bıçağı ve aldım ondan. Bu sefer Kazakistan Türk’ü gardaşımız belindeki bıçağa davrandı ve boğuştuğu Adamın şah damarına bıçağı sokup çıkardı. Ben ona döndüm niye öldürdün? Onu öldüreceğime beni öldüreydin dedim. Elinde o bıçağı da aldım. Biraz yürüdükten sonra cinayette kullanılmayan bıçağı istedi verdim. Sonra aklıma geldi “o bıçağı bana ver. Polis gelebilir. Sıkıntı yaşarım” bunun üzerine bıçağı aldım. Cinayet bıçağını ona verdim. Bıçağı verirken iyice temizledim ve ona iyi tut parmak izlerin belli olsun dedim. Yurda vardık. Yurt müdürü odamıza geldi ve bazalarınız ve dolaplarınız açık olsun polis geliyor. Özellikle siz ikiniz deyince belimdeki bıçaktan kurtulmak için çaktırmadan dışarı çıktım. Sokak aralarında dolaşırken uyandım.

 2. cem (13 Ekim 2015 saat: 08:46)

  Ben polisim ve cinayet büro amirliginde calismaktayim. Rüyamda bir cinayet vakasina gidiyorum. Sahis ölü ve bir ev icine gomulmus. Bu ev bir yakinima ait ölen şahsı tanımıyorum. Erkek, yaşlı, sünnetli, çıplak, kesici delici y da darp izi yok. Vakayi cozuyorum. Cinayeti de bir yakinim islemis. Ama gizlemek istiyorum

 3. Gizem (27 Ağustos 2015 saat: 21:45)

  Merhaba biraz değişik olduğu için rüyamın anlamını çözemedim tabirlerden o yüzden size göndermek istedim.Rüyamda ben bi karakter olarak değildim sadece izledim ve birkaç ayrıntı kaldı aklımda sadece otluk böyle tarlamsı bi alanda 2 kız kaçıyordu bi grup vardır hem erkek hem bayanlrdan oluşan kızları öldürmeye çalışıyorlardı kaçtılar falan fizik hocamın evine sığındılar (ne alaka bilmiyorum :D) başka bi yerde 2 kız daha vardı sarışın olan kaçtı esmer düz saçlı bi kızı ele geçirdiler hem göğsünden bıçaklayıp aşağı doğru çekmeye çalıştılar kız can çekişirkende boğazını iple kesip yavaş yavaş öldürdüler çok feciydi ne düşündüğünüzü açıklayabilirseniz sevinirim :)

 4. Tuğba (26 Temmuz 2015 saat: 13:39)

  Silahlı bir grup bir eve girip bir adamı öldürüyorlardı.Sonra dışarı çıkıp bütün insanları tarıyorlardı.
  Bir kız onlardan kaçıyordu onuda bulup öldürüyorlardı.Bütün bu olanları bir gazeteci izleyip resimlerini çekiyordu en başlarındaki adam onuda fark ediyordu ve yakalıyordu ama gazeteci fotoğraf belleğini saklıyordu onlar sadece fotoğraf makinesini alıyorlardı.
  Tam adamı öldürecekken adam kaçıyordu. Bu kadar teşekkürler…

 5. awwa (12 Şubat 2015 saat: 07:11)

  Ben gercekten cok acayip bir kabus gördüm ben kendi evimde degil başka bir evdeyim sonra bir tane araba geliyor siyah icinde adamlar var sonra gidiyor arkasindan bir tane daha araba geliyor ama bu arabanı!!n icinde 3 tane bebek var arabayi bebeler sürüyor sonra ben korkup eve gidiyorum kapiyi sımsıkı tutuyorum ama kapi biraz eski kilidi yok tutuyorum takat bebeler büyümüş 9 yaslarina gelmis kapıyı aciyolar içeri giriyorlar! Ben onlardan çok korkuyorum sonra evin icine o adamlar giriyor beni de esir alıyorlar sonra haberlerde 3 bebek 2 kişiyi öldürdü diyor ama aslinda o adamlar öldürüyorlar
  Ama beni esir alan bebekler daha sonra birden bizim evde oluyoruz ve annem de var birden kapidan sesler geliyor o adamların sesleri ben cok korkuyorum annem kızım sen kac beni oldurecekler diyor ve bu bas belası kabus bitiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,