RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada cinayet işlemek, iyi değildir. Rüya sahibinin şanssız ve mutsuz olacağına, düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük beklentilerle girdiği ve varını yoğunu yatırdığı işlerde başarısız olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Maddi zarara uğramaya, para ve mal kaybetmeye, moralsiz ve mutsuz olmaya yorulur. Rüya sahibinin zahmete ve meşakkate düşeceğine bu dönemde de yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Seri Cinayet İşlemek

Rüya sahibi için uğursuzluk ve melanet olarak kabul edilir ve kişinin arka arkaya kâbus gibi günler geçireceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Namus Cinayeti İşlemek

Rüyada namus cinayeti işlemek, cinayet ya da seri cinayet işlemenin tam aksine hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine tabir edilir.

Rüyada Cinayet İşlediğini Duymak

Rüyayı gören kişinin üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına işaret eder. Rüya sahibi için hayatının en kötü dönemini geçireceği, hastalanacağı, borçlanacağı, geçim derdine düşeceği ve aldığı kararlar konusunda hata yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüya sahibinin yakın çevresinde zor durumda olan bir kimsenin haberini alacağına ve bu duruma seyirci kalkamayarak hemen onun için harekete geçip, iyi bir şeyler yapmaya niyetleneceğine delalet eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürdüğünü gören kişinin aklında kendini hatalara, tehlikelere ve belalara düşürecek bazı konular dönüp duruyor demektir. Rüya sahibinin yanlışa çok yakın durduğuna, her an kendisini doğru yoldan uzaklaştırarak, kötülüğe düşmesine neden olacak adımlar atacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cinayet İşlemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yusuf (26 Aralık 2014 saat: 05:39)

  Rüyamda ailemle birlikte evdeyiz ev mekan olarak babaannemlerin evi oradayız ama rüyamda orası bizim evimiz her neyse biz oturma Odasında aile olarak oturup muhabbet ediyoruz ve arka bahçeyi gören cam açık arka bahçeden ses duyup cama yaklaşıyorum adamın birisi bahçeden yukarı yolu izliyor ve şuna bak adamı Yaktı sonra da öldürdü Çocuklarının yanında öldürdü adamı şerefsiz diyor adamın neler söylediğini tam olarak hatırlamıyorum ama isyan ediyor ve yolun ortasında cinayet işlendiğini Görüyor daha sonra aileme diyorum burası artık yaşanmaz bi yer oldu burdan taşınalım diyorum ve babam bide onunla uğraştırma bizi diyor şuan sıkışığız gibisinden bişeyler söylüyor ve daha sonra benim okul için diğer Şehirde gideceğim aklıma geliyor ve o akşam gitmeden önce abim bana süpriz yapıp 1.000 lira borcum var sana diyip 1.000 lirayı çıkartıp veriyor bende şaşırıyorum rüyamda unutmuşum borcu olduğunu hatta ilk başta borcu hatırlamaya çalışıyorum daha sonra alıyorum parayı (gerçekte böyle bir borcu yok) ve uyanıyorum

 2. tuğçe (07 Ekim 2014 saat: 09:28)

  Rüyamda bir adamla beraber bir kadını evde öldürüyorduk sonra apartmandan çıkıyoruz ama amaprtmanda kalabalık biz üst kattan alaya iniyoruz asansörle 2.kata bastığımı gördüm polisler gelirse karşılaşmayalım diye sonra aşağı iniyoruz çay pasta ikramları var çayı bardaktan bardağa boşalıyorum dışarı sıgara içmeye gidiyorum tam kafamı çeviriyorum polisler hemen arkadaşımı çağırıp uzaklaşmaya çalışıyorum hafif hafif koşuyoruz sonra ayrılıyoruz ben bir kuaförde zinaya şahit oluyorum adam bir tanıgımın ablasını aldatıyor sonra orada bir kavga çıkıyor bu sırada dışarda seri cinayet işlenmiş sonra kavgada o zina eden adamı arkadaşım karnına bıçağı saplamak üzereyken görüyorum fakat Bi anda herşey değişiyor denizde görüyorum kendimi o aldatan adamın çocukları da var yüzen balıklar vardı ben bir kez dalıp çıkıyorum sonra yürüyorum yanımda bir kız çocuğu var yüzen yatakta da bir bebek onu itiyoruz denizde kenara gönderiyoruz sonra denizde yürüyerek karşıya geçen bir gelin damat var fakat bu gelin 3 memeli danat ise 3 bacaklı karşıda da yüksek yüksek binalar var sonra ben arkadaşımın ablasını kuaföre götürüp burayı biliyor musun iyi bak buraya diyorum ama aldatıldığını söyleyemiyorum o sanki anlıyor biraz gözü doluyor ve yine diyorum bu kadar

 3. merve (08 Mayıs 2014 saat: 05:29)

  merhabalar ;
  Bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim gunlerdir kafama takildi …
  oncelikle bir evdeyim sevgilim yanimda yuzunu gormuyorum ama o oldugunu biliyorum evimizde 2 cocuk var en fazla uc dort yaslarinda olabilirler cocuklardan birini cok severken digerinden korkuyorum ve bu korktugum cocuk beni oldurmeye kalkisiyo kaciyorum evin disinda gitti saniyorum ve sevgilimle kanepede oturuyorum ne kadar korktugumu anlatiyorum ama yuzunu hic gormuyorum hep disari bakiyorum disarisi agaclik bi yer sonra ses geliyo ve korktugum cocuk sevdigim cocugu eline almis biseyler yapiyo bende bu cocugu tuttugum gibi kanepeye firlatiyorum ve tornavidanin arkasiyla kafasina defalarca vuruyorum cocuk hala onu oldurcem diye ciglik atiyo ama o kadar sert vuruyorum ki elim yuzum hep kan icinde kaliyo sevgilim naptin sen diyo bense cocugumuzu oldurcekti diyorum ama o cocuklarin hic biri bizim degil sonra bi bakiyorum korktugum cocuk o halde ayaga kalkip onu oldurcem diyo tutmaya calisiyorum ama beni yere itiyo burda uyaniyorum uyandigimda da vucudumda yaralar cikti nolur yardim edin artik o ruyayi dusunmekten uyuyamiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,