RuyaTabirleri.com

Rüyada Çingene Görmek

Rüyada çingene görmek, sosyal anlamda güzel ortamlara girecek olmayı, yeni insanlarla tanışmayı ve hayatı daha eğlenceli şekilde yaşamayı ifade eder. Çingene gören kişilerin aileleri kalabalık olur veya evlendikleri kişilerin akrabaları çok olur. Rüya sahibinin dertlerini paylaştığı, sırlarını anlattığı arkadaşlara sahip olduğunu, hayatı boyunca güven dolu ilişkiler kuracağını bildirirken, çalışma hayatında da kişiye her anlamda destek veren iş arkadaşlıklarının haberini verir. Toplum nazarında herkes tarafından sevilen biri olunacağına, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına yorumlanır. Birden fazla evlada sahip olmak ve aile, akrabalarla iyi geçinmek demektir. Birden fazla çingene görmek, çok sayıda yol yapmak ya da arka arkaya uzun yolculuklara çıkmak demektir. Ani gelişmelere de işaret eden rüya, hareketli günlerin işaretçisidir.

Rüyada Çingene Mahallesi Görmek

Çok güzel bir evlilik yapılacağına, bekarlar için kuracakları yuvada mutluluğu yakalayacaklarına alamettir. Çok yönlü insanlarla tanışacak olan rüya sahibinin ilerleyen günlerde hobilerine, sevdiği işlere zaman ayıracağını bildirirken, aynı zamanda ev taşıma, yaşanılan şehri değiştirme gibi anlamlara da gelir. Kültürlü biriyle evlilik yapmak, kötü ilişkilerden, kalp kırıklıklarından kurtulmak ve moralini yükseltecek gelişmeler yaşamak demektir.

Rüyada Çingene Kıyafeti Görmek

Çok severek yapılacak bir mesleğe, işe sahip olmak, her anlamda kendini tatmin olmuş hissetmek demektir. Çok renkli bir elbise ise, pek çok kişiyle aynı anda tanışılacak bir kalabalığa girileceğini veya kutlamaya davet alınacağını ifade eder. Evli kişiler için eşlerinin yoğun ilgisini görecekleri güzel bir dönemin alametidir.

Rüyada Çingene Görmenin Psikolojik Yorumu

Renkli bir kişiliğin, hayata pozitif bakan insanların simgesi olan rüya, aynı anda pek çok işle meşgul olabilen, becerikli kimseleri de ifade eder. Kişinin kendisini her anlamda geliştirmek için çaba gösterdiğini, öğrenmeye açık olduğunu bildirirken, yeni kültürlere, maceraya ve eğlenmeye olan düşkünlüğü de simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: