RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel İlişkide Bulunmak

Rüyada cinsel ilişkide bulunmak, farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi oldukça büyük bir menfaate kavuşur. Bu rüya hasta olanlar için sağlığa, sıkıntıda olanlar için ferahlığa, borçlular için borçlarını ödeyeceğine ve aile hayatında huzur ve berekete işarettir. Bazı âlimlere göre böyle bir rüya dileklerin yerine gelmesidir. Bakarlar için evlenmeye, eğer ehil bir kimse ile yapılmışsa hayır görmeye ya da kendisine başvurduğu bir kişiden iş konusunda yardım görmeye de işarettir.

Rüyada Kendi Hanımı İle Cinsel İlişkide Bulunmak

Bu rüya her yönden güzel ve hayırlı bir rüyadır. Gören kişi ömrünün sonuna kadar afiyet ve sağlık içerisinde bulunur ve güzel bir yaşam sürer. Aile hayatındaki mutluluk ve huzur, eşler arasında muhabbet, kendisinden sora soyunu devam ettirecek evlattır.

Rüyada Tanımadığı Birisiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyasında tanımadığı birisi ile cinsel ilişkiye giren kişi muradına ererek ya evlenir veya istediği işe girer. Bazen bu rüya zinaya, helal olmadan yollardan insanlara yaklaşmaya, mahrem olmayan kişi ile yalnız kalmaya veya münasebette bulunmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek

Bu rüya bazen olgunluğa, salik amellere bazen de fıtratına uygun olmayan işler yapmaya, muradına erememeye, kendisine yararı dokunmayacak mal elde etmeye, haram para kazanmaya, insanlarla arayı bozmaya, tartışmalara veya boş işlerde uğraşıp zamanını güzel harcayamamaya işaret eder.

Rüyada Birinin Sizinle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Bu rüya rahat, varlıkla geçecek, mutlu ve ferah bir hayatın göstergesidir. Böyle bir rüya gören kimse kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtulur ve bundan sonra oldukça mutlu olacağı zamanlar geçirir. Bazen de bu rüya eğer o kimseyi tanıyorsanız ondan fayda görmeye, onun sayesinde birçok kazanç elde etmeye veya ondan alacağı nasihatler sonucunda mutlu olmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cinsel İlişkide Bulunmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ercan (27 Nisan 2015 saat: 20:42)

    Merhaba, rüyamda kız kardeşim kapalı olgun ve iyi bir bayanla yanıma geliyor. Ve o bayanın isteği ile ilişkiye giriyoruz. Kardeşim de yanımızda kafasını öne eğmiş bekliyor. Sonra kapı açılıyor. Bir kaç orta yaşlı bayan daha içeri giriyor. Ve konuşuyor.NOT:olmasını istediğim bir işim var epey zaman oldu bir turlu sonuç alamadık. Bu rüyaya başlarsak ortaya nasıl bir dürüm çıkar. Tşk.iyi akşamlar.

  2. hasan (30 Aralık 2014 saat: 11:18)

    Bi köşkün içindeyim ve bi yasli kadın var yasli DEDİYSEM 30-50 arasi banyodayiz kadın bana soyun diyor bende soyundum ben elimle cinsel organını kapattim kadin elini orandan çekmemiş söyledi ben cekmedim kadın 1 metre ileri gitti bi anda kadın çıplak oldu bende bi anda gittim kadına girdim 5 saniye içinde kaldım sonra çıktım sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,