RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi, uykusunda helali olan kişiyle yani eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin başarılarının, kazancının, mutluluğunun artacağı anlamına gelir. Şayet rüya sahibi uykusunda eşi dışında biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu da tam tersi şekilde huzursuzluk, hastalık ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmekle, cinsel ilişkiye girdiğini görmek aynı şeydir. Rüya sahibinin evli olduğu kişiyle cinsel ilişkiye girmesi hayır, hiç tanımadığı ya da tanıdığı fakat eşi dışında olan biriyle cinsel ilişkiye girmesi ise şer olarak kabul edilir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Giren İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinin başarılı insanlarla dolacağına bu durumunda kendisine cesaret vereceğine ve onu imrendireceğine rivayet edilir. Kişi bu kimseler sayesinde başarıdan yana nasiplenerek payına düşeni alacak demektir.

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada sevişmek ya da cinsel ilişkiye girmek hep benzer şekilde açıklanır ve genel anlam itibariyle hemen hemen aynı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiği ve nikâhlı olduğu kişiyle, isteyerek sevişmesi onun için güzel, mutlu ve kazançlı günlerin geleceğine işaret eder. Fakat kişi gerçek hayatta kendisine düşmeyecek bir kişi ile seviştiğini görürse bu da herşeyin kötüye gideceğine tabir edilir.

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

Rüya sahibi için temiz ve aydınlık rüyalardan olduğuna inanılır. Kötü, zor ve acı içinde geçen günlerin atlatılacağına, kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine ve Allah’ın izniyle hayallerine kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Erkek Kardeşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin hata olduğunu sonradan fark edeceği ve çok üzüleceği bir karar alacağına ya da böyle bir iş yapacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. barış (14 Aralık 2014 saat: 12:11)

  Rüyamda sevgilim ile evlenmiş oluyoruz dahasnra evimizde iken eşim oluyor ve ben eşimle cinsel ilişkiye girmek istiyoruz ama eşim istemiyor red ediyor acaba bu neye işret ? Daha sonra şakalaşma falan kabul ediyor odamıza gidiyoruz ilişkiye giriyoruz sonradan

 2. fail (30 Haziran 2014 saat: 01:15)

  Rüyamda kuzenimle evlerindeyiz ikimiz de erkegiz, ev normalden biraz farklı o an camçerçeve yok iki yabancı geliyor bayanlar göz atıyor kuzen de bakıyor ve bunlar içeri giriyor kızın biri ile kuzen bi odaya geçiyor digeri ile de ben isteksiz bi şekilde sonra soyunmaya başlıyoruz ve onun kızz olmadagını anlıyorum ve ben bi erkek olarak asla bi erkege dokunmam diyorum o da anladın sanmıştım diiyor ve çıkıp ilişki ye giren kuzenimi izliyoruz hemen sonrasında yalan ma korkusu ile dışarı çıkıyorum ve yakınlarımı görüyorum. Bi kalabalık bir sürü misafir ve hazır yemek tabakları sonra uyanıyorum . YANITLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDİYORUM

 3. fatma (28 Şubat 2014 saat: 19:24)

  Ruyamda sevgilim ve kiz arkadasim seks yapiyorlar iken oddaya girdim ve erkek arkadasim biblatoru cikarip.seksini bitirmisti ve daha sonra odadan çıkıp gittiler ve erkek arkadasim yalvarmama ragmen benden ayrilip kiz arkadasimla olmaya karar verdigini soyledi kizi aradim ve sen baskasinin elinden aldin bende senin elinden aldim dedi kizin sevgilisini aradim ve kendisi cevap vermedi cok ağladım goz yasi doktum sokaklarda gezdim deli gibi sevgilimle tekrar karsilastim ama bittigini ve beni tekrar istemeyip hayatindan cikmami istedigini soyledi ve boylece uyandim.
  Ruya tabirlerine baktim ama aciklamali bi cevap bulamadim anlamini yazarsaniz sevinirim kolay gelsin teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,