RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada eteğin açılması ya da pantolonun sökülmesi nedeni ile kişinin cinsel organın görünmesi toplumca ayıplanacağı bir iş yapmasına işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına delalet eder.

Kişi rüyasında bir topluluk içinde cinsel organının açığa çıktığını ama bunu o topluluktan hiç kimsenin fark etmediğini görürse yani kişinin cinsel organının açılmış olmasına rağmen kimse tarafından görülmemiş olması kişiyi endişeye ve kuruntuya düşüren şeyin nedensiz olmadığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bazı zorlukları kısa süre sonra atlatarak düze çıkacağına delalet eder.

Rüyada cinsel organ, zengin olmaya, geniş rızık elde etmeye, bolluk ve bereket içinde yaşamaya, mutluluğa, huzura ve kurulu düzene işaret eder. Rüyayı gören kişinin istediği yaşama kavuşacağına ve kalabalık bir ailesi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin Allah’ın pek çok lütfu ile mükâfatlandırılacağı ve bunun için de her gün şükredip, secde edeceğine rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek çok hayırlıdır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kişi bolluk ve berekete kavuşacak ve hayırlı evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek

Bir kadın eğer rüyasında bir erkeğin cinsel organına dokunduğunu görürse bu, kadında değişecek ruh, düşünce ve duygu durumuna işaret eder.

Rüyada Cinsel Organın Uzaması

Rüyada cinsel organın uzaması zenginliğe, servete, mirasa ve çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Cinsel Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek birkaç şekilde tabir edilir. Rüyada cinsel organı kesilen kişi vefat edecek demektir ya da erkek evlat sahibi olamayacaktır veya yaşadığı yerden ayrılmak zorunda kalacaktır. Bir başka tabire göre de maddi zarara uğrayacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak

Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek iyidir. Kişi için esenlik bulmaya, feraha ve düze çıkmaya işaret eder. Rüya sahibi borcundan ve hastalığından kurtulacak ve sonunda rahat bir nefes alacak demektir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kazancının da, mutluluğunun da geçici olmayacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Cinsel Organ Kesmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı şanssızlığa ve bu nedenle de kısmetinin kapanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin eline geçecek bir fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine ya da bir ihmali nedeniyle o fırsatı kaçıracağına sonra da çok pişman olup oturup ağlayacağına ve dövüneceğine tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Kopması

Rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, huzurunun kaçmasına ve sağlığının bozulmasına neden olacak kötü bir olayla karşılaşacağı ya da hoş olmayan durumlara düşeceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi mutsuzluğa sürükleyecek ve huzurunun da kaçmasına neden olacak olayların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek

Kan ile ilgili olan rüyalar genellikle kabul edilmez. Çünkü rüya sahibinin uykusunda kan görmesi o rüyanın bozulmuş olduğu şeklinde kabul edilir. Fakat bir diğer yandan da yokluğa düşmeye ve zor günler yaşamaya işaret eder.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!