RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel Organını Görmek

Rüyada cinsel organını görmek, mala işaret eder. Rüya sahibi, maddi gelirini artırır ve mal sahibi olur. Bu malın değerlenmesi mümkündür. Aynı zamanda rüya sahibi malını kazançlı bir şekilde kullanabilecektir. Bu malı ticarette kullanarak veya kiralayarak karşılığında para kazanabilir. Rüyada kendi cinsel organını gören kimse, düşmanlarına karşı da bir üstünlük sağlar.

Rüyada Cinsel Organını Kesmek

Rüyada cinsel organını kesmek, mal kaybına delalet eder. Rüya sahibi çalışarak kazandığı malını aniden kaybeder. Borç altına girecek ve karşılığında bu malını kaybedecektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada cinsel organını kesen kimse, ya ölür ya da oğlu ölür. Kısacası nesli devam etmez. Ailede olan erkekler vefat edecektir.

Rüyada Cinsel Organını Yalamak

Rüyada cinsel organını yalamak, büyük günahlara işaret eder. Rüya sahibi sevapları unutacak ve günahtan haramdan beslenecektir. Tabi bu durum manevi açıdan çöküntü yaşamaya neden olacaktır. Rüya sahibi yaptıklarından pişman olmayacaktır, yaptıklarına devam edecektir. Kötü işlere bulaşacak, alçakça hareketlerde bulunacaktır. Allah katında yaptıklarının affı olmayacak, bu günahlarıyla hesaplaşacaktır.

Rüyada Cinsel Organını Temizlemek

Rüyada cinsel organını temizlemek, yukarıdaki yorumun tam tersidir. Rüya sahibi günahlarından arınmak için tövbe edecektir. Allah’tan af dileyecek ve içindeki kötülükleri temizlemek için hayat tarzını değiştirecektir. Bir süre evde yaşayacak ve kendisine yarayacak bilgiler edinecektir. Düşünceleri, yaşayış tarzı, istek ve arzuları değişiklik gösterecek, dini gereklerini yerine getirmeye başlayacaktır.

Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyada başkasının cinsel organını görmek, genellikle hayra yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında kadının cinsel organını görmüş ise, maddi olarak rahatlayacaktır. Ayrıca itibar sahibi olacaktır. Rüyada erkek cinsel organı görmek ise, ün ve şöhret anlamına gelir. Rüya sahibi özellikle iş hayatı ile yaptığı başarıları ile tanınan bir iş adamı olacaktır.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!