RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsellik Görmek

Rüyada cinsellik görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibi hastalıklı halinden, ruh ve beden yorgunluğundan, hayata karşı bezginliğinden ve dertlerinden kurtulacak diye tabir edilir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı kötü ne varsa ağırlığından kurtulacak ve esenlik bulacaktır. Bu sayede işlerine yeniden dört elle sarılacak ve yaşama şevkine yeniden kavuşacak, eskiden sevdiği her şeyi yeniden yapmaya başlayacaktır. Rüyada cinsellik görmek daha ziyade rüya sahibinin iş, arkadaş, dost ve yakın çevresi ve onlarla olan ilişkileri ile tabir edilir.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Temiz ve güzel bir rüyadır. Hayırlara işaret eder, rüya sahibinin göreceği fayda şeklinde yorumlanır. Rüyasında cinsel ilişki gören kişinin hayatında çok güzel gelişmeler ve mutluluk verici yenilikler yaşanacaktır. Rüya sahibi için belki de bir dönüm noktası yaşanacaktır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanın niteliğine bağlı olarak değişir. Rüya sahibi sevdiği, ilgi duyduğu ya da hoşlandığı biriyle cinsel ilişkiye giriyorsa çok mutluluk verici haberler almaya ve sevinç gözyaşları akıtmaya sebep olacak gelişmeler yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi sevmediği, sempati duymadığı ve beğenmediği biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görüyorsa o halde tam tersi şekilde tabir edilir. Sıkıntı ve zorluk yaşamak demektir.

Rüyada Cinsel İstek Görmek

Rüya sahibinin hayattaki hedeflerine ve ideallerine delalet eder. Rüya sahibi idealist bir kimsedir ve onları yerine getirmek konusunda son derece kararlıdır. Rüyada cinsel istek gören kişi, mesleğinde en iyisi olmayı hedefliyordur.

Rüyada Cinsellik Yaşamak

Rüyasında cinsellik yaşadığını gören kişi için iki türlü yorum yapılır. Biri mutluluk diğeri ise bunun tam tersi olan mutsuzluk olarak tabir edilir. Rüyasında karısı ya da kocası ile cinsellik yaşadığını gören kişinin içinde bulunduğu şartlar olumlu yönde değişir. Fakat rüya sahibi her hangi biri ile cinsellik yaşadığını görürse, üzüntülü haberler alacak ve sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,