RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsi Münasebet Görmek

Rüyada cinsi münasebet görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dünya nimetlerinden, güzelliklerinden ve mallarından faydalanacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına işaret eder. Her şeyden nasiplenecek kadar şanslı olmak anlamına gelir. Rüyasında cinsi münasebet gören kişi, hayat boyunca çok şanslı ve kısmetli olacak, Allah kendisine her istediğini yaşamayı nasip edecektir diye tabir edilir. Keyfi sefa içinde olmaya, eğlenmeye, gülmeye ve ağız tadına yorulur.

Rüyada Akrabayla İlişkiye Girmek

Rüyada akrabayla ilişkiye girdiğini gören kişinin hayatında ufak bir değişiklik olacak ve rüya sahibi bir seçim yapmak durumunda kalacak demektir. Kişi, yeni bir yola girmek için karar verme cesaretini gösterebilir de geri durabilir de diye yorumlanır.

Rüyada Kendi Cinsi İle İlişkiye Girmek

Rüyasında kendi cinsiyle ilişkiye girdiğini gören kişi sürpriz bir gelişmeyle karşılaşacaktır. Rüya sahibi beklenmedik ve ani bir gelişme sayesinde çok sevinecek ve kendini büyük bir heyecana kaptıracak, kısa süreliğine de olsa dertlerini unutacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Cinsi Münasebet Yapanları Görmek

Rüya sahibinin bazı kişilerin araya girmesi sayesinde bir işinin kendi lehine sonuçlanmasına ve kişinin aracılara müteşekkir kalacağına işaret eder. Başkaları sayesinde gelecek mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyle Cinsi Münasebet

Rüyasında sevgilisi ile cinsi münasebette bulunduğunu gören kişi, gelecekte çok mutlu olacak, hayatından, sevdiklerinden ve çevresindekilerden yana hayır görecektir. Rüya sahibi gelecekte Allah’ın sevgili kulu olduğunu anlayacak kadar şanslı olacak demektir.

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek de cinsi münasebetle benzer şekilde tabir edilir. Şans, bereket, bolluk, sağlık, kazanç anlamına gelir ve rüya sahibinin gönlünce bir yaşamı olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Yabancıyla Sevişmek

Rüyasında tanımadığı bir kimseyle seviştiğini gören kişi sıkıntıya düşecek ve zor günlerle sınav edilecektir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!