RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsiyet Görmek

Rüyada cinsiyet görmek, her zaman hayırlıdır ve yaşamı simgeler. Büyük ve geniş bir aileye sahip olmaya, bolluğa, berekete ve zenginliğe işaret eder. Kısmetlerin artacağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, bu sayede hem işlerin hem de kazancın çoğalacağına tabir edilir. Refah düzeyinin artacağına, malların çoğalacağına, bütçenin de genişleyeceğine yorulur ve kolay bir hayatı gösterir.

Rüyada Cinsiyet Değiştirmek

Atılacak yeni adımlara, alınacak yeni kararlara ve bambaşka bir hayata deyim yerindeyse merhaba demeye alamet eder. Değişimin getireceği, hayra, mutluluğa, sağlığa, keyfe, iyiliğe, şifaya, güzelliğe işaret eder ve kurtuluş olarak kabul edilir.

Rüyada Cinsiyet Değiştirmiş Birini Görmek

Monoton dolayısıyla da durağan devam eden yaşamın hız ve heyecan kazanacağı anlamına gelir. Eğlenceli kimselerle karşılaşmaya, hoş olaylar yaşamaya, ağız tadı ve keyif içinde olmaya, deyim yerindeyse nevi şahsına münhasır kimselerle dostluk kurmaya işaret eder.

Rüyada Cinsiyet Değiştirdiğini Görmek

Kesin, köklü ve kalıcı değişiklikler yapmaya, yaşama karşı yeni bir bilinç edinmeye, farklı görüşlerle bir araya gelmeye, onlardan çok şey öğrenmeye, ufkunu geliştirmeye, hayata daha değişik bir pencereden bakmayı bilmeye rivayet edilir.

Rüyada Cinsiyet Organı Görmek

Müjde olarak kabul edilir. Hayır ve uğur getirecek adımlar atmaya, böyle işlere girmeye, maksadına nail olmaya, nasiplerin çoğalmasına, rızkın genişlemesine, paranın ve malın çoğalmasına, dileklerin ve hayallerin de gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Üstünlük ve öncelik edinmeye, başarılı olmaya, ön plana çıkmaya, yükselmeye, mertebe sahibi olmaya, kazançlı işler yapmaya, maddi anlamda güçlenmeye ve büyümeye işaret eder. Başarılı olmaya, kuvvet ve kudret edinmeye, yuva kurmaya, deyim yerindeyse çoluk çocuğa kavuşmaya, ticaret hayatında olduğu gibi aile hayatında da mutluluğu bulmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: