RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Ayak Görmek

Rüyada çıplak ayak görmek, kişinin yaptığı bir hatadan dolayı çok pişman olduğuna ve kendisine bu hatayı telafi etmesi için bir fırsat verileceğine işaret eder. Bazı yorumcular çıplak ayak görmenin kişi için yeni ve büyük bir sıkıntının habercisi olduğunu söylerler. Çıplak kadın ayağı görmek, yeni tanışılan bir bayandan fenalık görüleceğine, çıplak erkek ayağı görmek ise kişinin hayatında her zaman ona destek olacak ve varlığı ile huzur verecek bir erkeğin olmasına delalet eder. Çıplak bebek ayağı ise müjde içeren bir haber alarak mutlu olunacağının habercisidir.

Rüyada Çıplak Ayak Yürümek

Yaşanacak sıkıntıları, bir türlü çözülemeyen problemleri işaret eden rüya, kişinin kafasına koyduğu ve çok istediği şeyleri yapmakta sürekli engellerle karşılaşacağını ve psikolojik olarak da yıpranacağını tabir eder. Eğer kişi ayağı çıplak ama ayakkabılı bir şekilde yürüyorsa, miras ile ilgili bir konu gündeme gelir. Çıplak ayak yürümek iflas etmek, eşlerin boşanması ve borçlanmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Çıplak Ayak Koşmak

Kişinin burnunun dikine gitme sevdası nedeni ile sürekli başını belaya sokacağı anlamına gelir. İş konusunda dikiş tutturamamaya, çalışılan yerlerden sorunlu bir şekilde ayrılmaya, sosyal çevrenin yavaş yavaş azalmasına ve kişinin tüm bu olumsuzluklara rağmen hala aynı tutumu sürdüreceğine delalet eder. Çıplak ayak koşmak, sıkıntıların çoğalması ve iş konusunda iflaslar yaşanması anlamına da gelir.

Rüyada Çıplak Ayak Görmenin Psikolojik Yorumu

Çıplak ayak cinselliği sembolize eder. Kişinin içinde tartışmalara yol açtığı ve çatışmalar yaşadığı cinsel tercihleri olduğunu gösterir. Toplum baskısı veya aile korkusu gibi nedenlerle dışa vuramadığı cinsel isteklerini kendi başına bastırmaya veya başka yollarla tatmin etmeye çalışmasının da ifadesidir. Rüyada çıplak ayak gören kişilerin fetiş duyguları da vardır ve vücudun belli bir organına karşı aşırı istek ve arzu duyarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,