RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Ayak Görmek

Rüyada çıplak ayak görmek, kişinin yaptığı bir hatadan dolayı çok pişman olduğuna ve kendisine bu hatayı telafi etmesi için bir fırsat verileceğine işaret eder. Bazı yorumcular çıplak ayak görmenin kişi için yeni ve büyük bir sıkıntının habercisi olduğunu söylerler. Çıplak kadın ayağı görmek, yeni tanışılan bir bayandan fenalık görüleceğine, çıplak erkek ayağı görmek ise kişinin hayatında her zaman ona destek olacak ve varlığı ile huzur verecek bir erkeğin olmasına delalet eder. Çıplak bebek ayağı ise müjde içeren bir haber alarak mutlu olunacağının habercisidir.

Rüyada Çıplak Ayak Yürümek

Yaşanacak sıkıntıları, bir türlü çözülemeyen problemleri işaret eden rüya, kişinin kafasına koyduğu ve çok istediği şeyleri yapmakta sürekli engellerle karşılaşacağını ve psikolojik olarak da yıpranacağını tabir eder. Eğer kişi ayağı çıplak ama ayakkabılı bir şekilde yürüyorsa, miras ile ilgili bir konu gündeme gelir. Çıplak ayak yürümek iflas etmek, eşlerin boşanması ve borçlanmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Çıplak Ayak Koşmak

Kişinin burnunun dikine gitme sevdası nedeni ile sürekli başını belaya sokacağı anlamına gelir. İş konusunda dikiş tutturamamaya, çalışılan yerlerden sorunlu bir şekilde ayrılmaya, sosyal çevrenin yavaş yavaş azalmasına ve kişinin tüm bu olumsuzluklara rağmen hala aynı tutumu sürdüreceğine delalet eder. Çıplak ayak koşmak, sıkıntıların çoğalması ve iş konusunda iflaslar yaşanması anlamına da gelir.

Rüyada Çıplak Ayak Görmenin Psikolojik Yorumu

Çıplak ayak cinselliği sembolize eder. Kişinin içinde tartışmalara yol açtığı ve çatışmalar yaşadığı cinsel tercihleri olduğunu gösterir. Toplum baskısı veya aile korkusu gibi nedenlerle dışa vuramadığı cinsel isteklerini kendi başına bastırmaya veya başka yollarla tatmin etmeye çalışmasının da ifadesidir. Rüyada çıplak ayak gören kişilerin fetiş duyguları da vardır ve vücudun belli bir organına karşı aşırı istek ve arzu duyarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıplak Ayak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Müjde (07 Kasım 2016 saat: 12:34)

  Rüyam da amirimin hanımı merdivenlerden inerken son basamak da ayağına bişey batıyor ben yanındayım bana tutunuyor ve ayağının parmaklarının az biraz gerisinden kopuyor kopan parçayı elime alıyorum altını çecvirip bakıyorum ortadan ayrılıyor ve içinde iki üç cm uzunluğunda bir çubuk parçası var olduğunu görüyorum.sonra ayrı bi köşede ben kurabiye yapmışım amirim ve çocukları var kurabiye yiyolar hallerinden memnun gözüküyolar.

 2. Mina (21 Haziran 2016 saat: 10:02)

  Merhabalar,
  Rüyamda eski eşimle birlikte bir ev içindeyiz ve bizi barıştırdılar fakat ben bir kelam dair söylemedim, aiylem artık onlarda kalmamızı uygun görürler çünki her ikimizin iş yerleri aiylemin evlerine çok yakın olduğu için, bunu onaylarız kardeşim kendi yatağını vermek istemez ve biz kendi yatağımız için yola çıkmaya karar veririz, yol için hazırlanırken eşimi çıplak görürüm üstüsünü giyinip arabaya dogru yürür ve bineriz.

 3. Ela (30 Mayıs 2016 saat: 05:34)

  Ben kavgalı olduğum eski sevgilimi birde okul arkadaşımı gördüm en başta annemle acele bir yere gitmemiz gerekiyormuş o yüzden ayakabı ve çorap gitmeden çıkıyorum ve sürekli sanki bişeye yetişmek için koşuyor sonra bizim alt yolda benzinli var onun arkasında kağıt basan ve başkalarının olduğu bulunduğu site içi bir alan var etrafı çevrili oraya gidiyoruz eski sevgilimi görüyorum başta konuşmuyoruz sonra okul arkadaşımı görüyorum ayağında beyaz bir spor ayakkabı var onu görüyorum sonra eski sevgilim bana ne oldu diye soruyo ben tersliyorum işte öyle okul arkadaşımdan ayakkabısını ödünç alıyorum sonra eve gidene kadar rüya bitiyo

 4. sibel (25 Ocak 2016 saat: 12:58)

  Ruyamda ayakkabılar ayaqımı sıkmısttı.bende bi tuvalete gidip cıkarttım ayaqımdan.bi arabaya bindim ve giderken bakttım ayakkabıları unıtmusum tuvallette ve arabayı heri dındurdum.ayakkabılaro geri almak.icin.ama aldıqımı hatırlamıyorum orda uyandım sanırım

 5. ayşe (13 Kasım 2015 saat: 11:33)

  rüyamda kavgalı olduğum eşimi gördüm.bana sinirli bi şekilde birseyler soruyordu.ve o esnada ayaklarımın çıplak olduğunu görüyordum.sonrasın da cem yılmaz la sarılıp fotoğraf çektiriyordum.o karede eşimde oluyordu.
  bir taraftanda cem yılmaza sarılırken eşim kıskanır mı diye düşünüyordum.

 6. Hilal (08 Mayıs 2015 saat: 09:47)

  Rüyamda şuan kavgalı olduğum sevdiğim çocuğu gördüm güya bizim mahallede oturuyor.kapı açılıyor o çıkıyor birden siyah kapşol giymiş.aşağıya Camii’ye gidiyor cuma vakti bende caminin önünden geçiyorum ayağım çıplak.dönüp bakıyorum götmemiştir inşaallah diye.görmüyor zaten.namaza duruyor o sırada ben geri dönüp yukarı doğru çıkıyorum.ben yürürken yolda bi araba duruyor.uğurmumcuya nasıl gidilmeli diyor bende sağ sol yap diyorum düz git diyorum.arabanın içinde adam karısı ve 3 kızı var yani sanırım kızları büyükler ama 20li yaşlarda tamam abi diyeum indir.duruyor ben açıyorum kapıyı önde oturan kız kalkıp kapımı ittiriyor ben açıp çıkıyorum.binip gidiyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,