RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Bebek Görmek

Rüyada çıplak bebek görmek, rüyanın durumuna göre değerlendirilmelidir. Yeni doğmuş çıplak bir bebek görmek, çok kısa süre içinde yaşanacak önemli bir mutluluğa işaretken, ağlayan bir bebeği çıplak görmek de kişinin çok fazla günah işlediğini ve hayatında neredeyse doğru yaptığı bir şey kalmadığını, bu nedenle de tövbe etmesi gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır. Görülen çıplak bebek gülümsüyor ise, rüya sahibinin vefat eden bir akrabasından çok yüklü, hayatı boyunca çalışmadan yaşayabileceği kadar önemli miktarda bir miras kalır.

Rüyada Çıplak Çocuk Görmek

Sevinçten dökülecek gözyaşlarına işaret eden rüya, kişi için manevi anlamda tatmin olacağı yeniliklere de delalettir. Rüya sahibi gerçek hayatında da kimsesiz, yardıma muhtaç çocuklara veya kişilere büyük yardımlarda bulunan, hayır duaları alan biridir ve İslami açıdan da bu rüya kişinin çok sayıda sevaba sahip olduğunu bildirir. Hayırlı yorumlanan rüya maddi anlamda da kişinin hayatını yoktan var edeceğine, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına delalettir.

Rüyada Çıplak Bir Çocuğu Giydirdiğini Görmek

Kişinin başkası için iyi olacağını, hayırlı sonuçlanacağını düşündüğü bir harekette bulunacağını ancak istenmeyen kötü sonuçlara neden olacağını bildirdiği gibi, rüya sahibinin işgüzar biri olmasından dolayı duyulan rahatsızlığın kişiye karşı dile getirileceği anlamlarına da gelir. Kişinin sakladığı bir sırrı örtmek ve gizli kalmasını sağlamak için çok yanlış yollara başvuracağını ve başka kişileri de töhmet altında bırakacak yalanlar söyleyeceğini de bildirir.

Rüyada Çıplak Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya kişilerin kendilerini sürekli olarak suçlama eğiliminde olduklarını gösterir. Geçmiş hayatlarında yaptıkları hatalar nedeni ile bir türlü kendisini affedemeyen ve başkalarının gözünde de değersiz olduğunu düşünen kişiler kadar, masumiyetini kaybettiğini düşünen kişileri de sembolize eder. Bu rüya herkesin içinde var olan yardıma ihtiyaç duyan küçük çocuğu da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Çıplak Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emi (23 Ağustos 2016 saat: 11:55)

  Merhaba,
  ben bu gece bir rüya gördüm baya etkilendim.Ben evliyim iki küçük kızım var.Rüyamda eşim büyük kızım ben kayınvalidemlerden kalktık eve gitmek için o ara kayınvalidem bana bir kase getirdi içinde ılık meyve yoğurdu var o yoğurdun içinde bir minik çıplak Bebek yatıyordu yoğurt bebeği ısıtsın düşünerek köymüş kayınvalidem. Bende aldım kaseyi elime giderken izlemeye başladım yoğurdun içindeki Bebek ne yapıyor boğulmuştur yoğurttan düşünerek birden baya hareketlendi Bebek.öylece uyandım.

 2. nur (07 Kasım 2015 saat: 18:19)

  Ruyamda askerlerden kaciyordum bi tanidigin elinde ciplak bi bebek gordum elinden alip iki tane yazma ile uzerini ortup onu kucagimda tutup onunla kaciyordum askerlerden saklanmaya calisiyordum bi markete girdim markette tam olarak ne oldugunu hatirlamadigim esyalarin altina saklanmaya calisiyordum her yerden geliyordu askerler ellerinde silahlarla.

 3. ezgi (25 Ekim 2015 saat: 16:17)

  Ruyamda kopekten kacip bi kulubeya saklaniyorum bi ses duydum bakim dedim bebek ayni kopek gibi cok hizli kosuyodu sasirdim bi aglayan bebek sesi duydum arkama dondum yoktu bisiy sonra onume bi baktim bebek ciplak ve bembeyaz di sanki kefen di bebek agliyodu gozleri kapali daha yeni dogmus sanki ve kucagimi alim dedm gozlerini acti bana bakti gozleri kan di resmen kolumu isirmaya calisiyordu hatda beni boguyodu ciglik atarak uyandim bu raya kafami cok karistirdi hatda tedirgin oldum bana bu ruyayi yorumlar misiniz lutfen

 4. Bahriye (20 Ağustos 2015 saat: 22:15)

  Eski eşim beni aldattı ve ayrıldım evlendi. Görüşmüyoruz. Ben oğlumla yaşıyorum. Yeni eşinin telde mesaj yazarak bana çok sıkıntı yaşattığı oldu. Oğlumu verirken bile yüz yüze görüşmüyoruz babasıyla. Rüyamda Kullanılmayan virane fabrika gibi bir yerden çıkmaya çalışıyorum Eski eşimin küçük bebeği burda bana doğru geliyor çıplak ve onu koruma içgüdüsüyle kucaklıyorum. Soğuk vücudunu ısıttığımı hissettim. Kendi çocuğum gibi sarmaladım. Rüyamda hepsi vardı ve kavga etmedik.Bir de şu sıralar hep rüyamda eski eşimin sevgisini hissediyorum. Şimdiki eşinden ayrılacağını duydum sonra. Benim için bitti çoktan ve tekrar asla düşüncem yok. Ben hayatıma başkasını almaya çalışıyorum. Bu ilginç rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,