RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Erkek Görmek

Rüyada çıplak erkek görmek, iyi şekilde yorumlanır. Sıkıntıların, sorunların ve dertlerin azalacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, rüyayı gören kişinin hayatında artık bir takım şeylerin yoluna girip, hallolmaya başlayacağına işaret eder. Emeklerin, alın terinin ve umutların boşa gitmeyeceğine, rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine rivayet edilir. Özellikle de fiziksel anlamda güçlenmeye, kendini iyi, zinde ve dinç hissetmeye alamet eder.

Rüyada Çıplak Erkek Bebek Görmek

Hayırlara yorulur. Güzel haberler almaya, kötü günleri atlatmaya, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, gönül ve kafa rahatlığı içinde olmaya, esenliği bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin amaçlarının gerçekleşmesi ile birlikte hayatına keyif, heyecan, renk ve zenginlik geleceği ile yorumlanırken bazı rüya tabirlerine göre uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu, sağlıklı ve keyifli olmasına mani olan her türlü engelin ortadan kalkacağı, rüya sahibinin kişisel problemlerinden, korkularından, endişe, kuruntu ve vesveselerinden de arınacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıplaklık Görmek

Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yolunda, sessizlik ve huzur içinde giden hayatının bir anda adeta fırtınalı bir denize dönüşeceğine, hararetli olayların meydana geleceğine ve kişinin hayatındaki olayların bir süre durulmaması nedeni ile zor bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Mutlu, müjdeli ve sürpriz haberler almaya, kutsal ve özel duygular yaşamaya, Allah’ın pek çok lütuflarına kavuşmaya rivayet edilir. Maddi gücün yerine gelmesine ve manevi duyguların yükselmesine yorulur.

Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada anadan üryan çıplak olmak iyi değildir. Ağırlık olarak kabul edilir. Fakat kişinin rüyasında yarı çıplak olması yani belden aşağısının örtülü olması hayırlara işaret eder. Güzelliklere kavuşmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,