RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak İnsan Görmek

Rüyada çıplak insan görmek, bazen toplum içinde utanılacak hareketlerde bulunan ve rezil olan bir adamdır. Bu adam yaptıkları ile insanların öfkesini kazanır ve toplumun dışına itilir. Eğer çıplak olarak gördüğünüz kişi tanıdıksa o kişiden göreceğiniz hayır ve yardımdır. Rüyada çok güzel bir kişinin çıplak olarak görülmesi hayırlı ve güzel yorulur. Bu rüya, takvaya, derecenin yükselmesine, Allah’tan korkan edepli bir kimseye işaret eder.

Rüyada Kendisinin Çıplak Olduğunu Görmek

Çıplaklık bazen dinde yükselmedir. Takva elbisesini giyme, dünyadan uzaklaşıp ahirete yaklaşma, iyi bir mümin olmaya, bütün sıkıntılardan kurtulma, dileklerin gerçekleşmesi, hayır ve bereketle geçecek bir ömür olarak yorulabilmektedir.

Rüyada Elbiselerini Çıkarıp Çıplak Kaldığını Görmek

Rüyada birden elbiselerini çıkarıp çıplak kalan kimse, eğer bu çıplaklığından utanıyorsa bu hayırlı bir rüyadır. Takva ve ahlak sahibi olduğunuzun bir göstergesidir. Bu rüya Hac’a gitmeye, ibadetleri doğru yapmaya da yorulabilir. Eğer çıplaklığınızdan utanmıyorsanız bu rüyanın anlamı dünyada rezil olacak bir duruma düşme, şerli işlerde bulunma ve bazı sıkıntılara uğramadır. Rüyada çıplak kalan akrabalarından ayrılır ve gurbete düşer. Bu rüya gurbette yalnız kalacağınıza ve uzun süre memleketinize dönemeyeceğinize yorulabilmektedir. Rüyanızda çıplak olduğunuzu ama cinsel organınızın örtülü olduğunu görmeniz oldukça hayırlıdır. Salih insan olduğunuzun ve Allah’tan korktuğunuzun göstergesidir.

Rüyada Çıplak Olarak Sokaklarda Dolaştığınızı Görmek

Bu rüyayı gören kimse insanlar arasında kötü bir nam salar veya dost görünümlü düşmanlarla arkadaşlık kurar. Bu rüya, gören kişinin akrabaları arasında iyi yüzlü hilekâr kimselerin bulunduğuna, kendisine zarar vermek isteyenlere işaret eden haberci bir rüyadır.

Rüyada İnsanların Cinsel Organına Baktığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi hangi işi yapıyorsa ondan ayrılarak makamını kaybeder. Aynı zamanda iş hayatındaki tersliklere ve başarısızlıklara da yorulabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıplak İnsan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nagihan (04 Mayıs 2015 saat: 12:03)

    Rüyamda büyük bir evdeyiz yada cami bir sürü insan var halka şeklinde oturmusuz ve herkes başını sol kolunun üzerine koymuş Kur’an_i Kerîm dinlemeyi bekliyoruz .Bir süre sonra ben yukarı kata çıkıyorum ve yukardan insanlara bakıyorum kadın ve erkek ayrı yerde oluyor ama iki kadın erkek tarafında olmuş oluyor ve ben içimden ne kadar şanslı olduklarını Kur’an_i Kerîm i yakından dinleyecekler diyorum .Sonra içeriye geçiyorum mutfak gibi bir yer orada halka şeklinde tatlı olmuş oluyor alıp bir tane yiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,