RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek, tek şekilde tabir edilmez ve genel olarak rüyanın görülme şekline bağlı olarak açıklanır. Örneğin bir kadının rüyasında insanların ortasında, sokakta ya da herkesin gözünün önünde çıplak olması demek, onun mahcup olacağı, yüzünün kızarıp, başının yere eğileceği bir hata yapacağı anlamına gelir. Fakat rüya sahibinin sadece üst kısmının çıplak olması iyidir ve şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek

Rüyada çıplak kadınlar da çıplak kadın görmek gibi kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ayıplı bir iş yapması nedeni ile başının ağrıyacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine rivayet edilir. Eğer kadınlar tamamen çıplak değillerse ve avret yerleri görünmüyorsa bu olumlu bir gelişmenin olacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıplak Kadın ve Erkek Görmek

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini iyi, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissetmesi için gerekli olan her yolun ve kapının önüne çıkacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine delalet eder.

Rüyada Kadının Tenasül Uzvunu Görmek

Kötü günlerin geride kalacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına rivayet edilir. Maddi sorunların biteceği, kazancın artacağı, bolluğun ve bereketin yaşanacağı, rüya sahibinin hayalini kurduğu hayata kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Zenginlik içinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hazırdan ve kolay yoldan gelir elde edeceğine, bu sayede hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Vajina Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu olması için gereken çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet eder. Mal mülk edinmeye ve rahat yaşamaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıplak Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. cileml (28 Aralık 2014 saat: 12:19)

  Rüyamda tanimadigim erkek bi kuzenim varmış ve onlarda kalmak istedim.onun da kız arkadaşları gelcekmis . geldiler kızlar kuzenimin önünde sutyen kilot çıkartıp şort falan giydiler BN her yerlerini gördüm ama çok rahatsız oldum sonra da babamı gördüm evdeki temizlikcinin yaninda kilot ve atletler duruyordu git üstünü giyin ddim giyindi

 2. esma (24 Aralık 2014 saat: 18:47)

  fazla samimi olmadığım bir bayan 2 dir üst üste beni rüyasında görüyor ben başı açık bir bayanım ama beni türbanlı görüyor.kapalı görüyor .ama kadın beni benim kişiliğimi bilmiyor hiç yorumlarmısınız.kuran okuyan bir bayanım bu bana bir işaretmidir aynı kadır 2dir beni görüyoooor…………..

 3. esma (24 Aralık 2014 saat: 18:46)

  fazla samimi olmadığım bir bayan 2 dir üst üste beni rüyasında görüyor ben başı açık bir bayanım ama beni türbanlı görüyor.kapalı görüyor .ama kadın beni benim kişiliğimi bilmiyor hiç yorumlarmısınız.kuran okuyan bir bayanım bu bana bir işaretmidir aynı kadır 2dir beni görüyor…………..

 4. furkan (29 Ekim 2014 saat: 23:39)

  Rüyamda, birisi bir kadını kaçırıyor. Onlar kovalarken fayanstan bir kapıdan geçip sağıms bakıyorum ve biraz insan gibi birax da şekilsiz siyah dumangörüyorum. Bir sonraki fayans kapıdan geçiyorm ve yanyana dizilmiş banyo gibi biryere giriyorum. Dizilerden birinde kötü rolde oynayan bir oyuncu, kadına tecavüz ediyor. Hiç kimse çıplak değil. Hemen ardından bebek ağlaması duyuyorum.

  Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. dilek (13 Ekim 2014 saat: 22:42)

  Rüyamda kendimi banyoda görüyorum ama üzerimde kıyafetler var yalnız kocam zorla illede soyun seni görmek istiyorum diye beni kollarımda asılıyor sonra zorla üzerimdekikeri çıkarmış ama ben utanarak ellerimle kapatmaya çalışıyorum o anda görümcem çıplak halde geliyor ve bana beni abim gördü böyle senide görsün diyor ama görümcemin her uerini gördüm rüyamı yorumlarmısınız

 6. Osman (01 Ekim 2014 saat: 03:20)

  Önce iş Servisi’ne arkadaşlarla binip yola çıkacakken akşam üzere komürlük gibi bi yerde
  iki kişinin ilişkiye girerken görüp müdahale ediyoruz devamında kimin olduğunu
  bilmediğimiz birinin kaçan hayvanlarını yakalamak için aniden koşuyoruz ben
  sonradan koşmaya başlıyorum ama bütün arkadaşlarımı geçiyorum ve bir duvardan
  atlıyorum bahçede onlarca gergedan olduğunu farkediyorum ama koşmaya devam
  ediyorum hepsi bana saldırıyor arkadaslarım farketmiş onları ama duvarı atlamamışlar
  bana koş diye bağırıyorlar önce tökezleyip sonra koşmaya devam ediyorum bir duvara
  çıkıyorum duvarın sonunda kapı var kapının orda aşağı iniyorum önümde iki tane cita yada
  Aslan gibi iki hayvan oluşuyor yanındada ışığı yanan bir ev var hayvanlarla konuşuyorum
  olanları anlatıyorum bu arada hayvanlar ayaklanıyor bana doğru ben hem anlatıyor hemde
  evin kapısına yaklaşıyorum derken kendimi eve atıp kapıyı kapatıyorum içerde yaşlı teyze ile yaşlı amca var olanları anlatıyorum yolumu tekrar bulamayacağımı söylüyorum tanrı misafiri oldugumu yardımcı olmaları gerektiğini söylüyorum tamam diyorlar nasıl oluyorsa beni dışarı çıkarıyorlar sabah olmuş ve ben iş yerime en yakın yerden iş yerime doğru yürüyorum

 7. Muharrem (31 Mayıs 2014 saat: 09:22)

  Kar Yağıyor Islanmışım O gece de bayan(en çok sevdiğim, saygı duyduğum,30 yaşında gamzeli) öğretmenim bizde kalacak ben üstümü değiştirmeye gidiyorum ama ev bizim ev değil okulun bir katı bir sınıfa giriyorum masalar toplanmış bir yere benim eşyalar üzerin de telefonumu kenara bırakıp değişiyorum değiştikten sonra masanın yan tarafında çocuklar çıkıyor aldırmıyorum kapıdan çıkıyorum ertesi gün olmuş Kar yağıyor 1 metre kar var ve hale daha yağıyor öğretmenim beni götür artık diyor tamam diyorum hadi gidiyoruz kapıdan çıkmamıza 12- 13 metre kala telefonumu unuttuğum aklıma geliyor dönüyorum almaya çocuklar yine orada elbiselerimle oynuyorlar telefonun şurada diye gösteriyorlar bana alıp çıkıyorum Pencereden Dışarıya Bakıyorum Öğretmenim Dışarıda hadi diyor bana 1 dakika işareti yapıp şemsiyemi alıp yanına gidiyorum gidene kadar kar kesiyor arabamızda kapanın önünde gel diyorum sizi arabayla bırakayım kabul etmiyor ama şaşırıyor az önce 80 cm. kar vardı nasıl bu kadar hızlı eridi gel diyorum işte arabayla bırakayım kabul etmiyor şemsiyeyi açıyorum sarılıyoruz gitmeye başlıyoruz 15 metre kadar gittikten sonra Otobüs görüyoruz otobüsle gidelim mi diye soruyor tamam gidelim diyorum hala aklımda kendi arabamız var ama biniyoruz o oturuyor ben ayaktayım gidiyoruz yollarını görünce iyi ki arabayı almamışız diyorum burada kesin kaza yapardım az daha gittikten sonra dik bir dağlık alanın önün de iniyoruz otobüs bekleyip ışık saçıyor bize hadi buna tırmanacağız diyor şaşırıyorum başlıyoruz tırmanmaya bir adım attıktan sonra bana sarılıyor ben ikimizi birden çıkarmaya başlıyorum çıkıyoruz biraz çıkacak yer bulamıyorum daha ve otobüs gidiyor ışıksız kalıyoruz telefonumu çıkarıp ışığını yakıyorum o düz bir betona atlıyor bende yanına gidiyorum hemen yanımızda da yaklaşık 171 cmlik bir duvar buraya tırmanacağız diyor ben buraya tırmanırım diyorum ilk ben diyor sizi kaldırayım mı diyorum kaldırmak demeyelim de yardım diyelim diyor kaldırıyorum hafif hafif kaldırırken yukarı bakıyorum çok acayip enteresan bir yer görüyorum yine şaşırıyorum bu arada öğretmenim çıkmaya çalışıyor bende tutuyorum en son ayaklarından itiyorum ki her şey duruyor rüya çok az geri sarıyor siyah pijamalı öğretmenim bir anda çırıl çıplak oluyor ve dans ederek duvara tırmanıyor tırmanması bitince kalçasının üstüne oturuyor ve vajinası gözüküyor sonra ayağa kalkıyor sıra bende deyip tam çıkmaya başlayacağım eğiliyor bana bakıyor ve uyanıyorum… Lütfen bir yorum götürün çok etkilendim bu rüya sonucunda

 8. Ahmet (05 Mayıs 2014 saat: 20:16)

  Ruyamda bi kiz arkadas vardi onunla once baya sohbeslestik birden soyunmusuz cinsel iliskiye girmisiz kiz ile baya isi ilerlestirdim artik orgazm oldum icine bosaldim ama hala da devam ediyordum ama cinsel organimi yaladi yine orgazm oldu bu sefer masturbasyon yaparak agzina bosaltim bir legende oturmusuz atkadaslar geliyor kizin saclari dòl olmustu ruyamin yuzunden arkadasimdan sogudum yardimci olursaniz sevinirim.

 9. damla (31 Mart 2014 saat: 10:32)

  Rüyamda önce okulda olduğumu gördüm okuldayken elimde tebeşir vardı ve gül çiziyordum rengarenk ve çok güzeldi mikail (as) öğretmen olarak sınıfa geldi gülleri gördü ve bir erkeğin kini çok beğendi birden elimde dört tane gül oldu 3ü beyaz 1i pembeydi ona rdim çok sevindi sonra koridorda gezdim birsürü öğretmenlerimi gördüm ve konu dışarı Cıktım ve bir kişinin araba sürdüğünü gördüm arkadada bir kişi vardı kaza oldu çok kötüydü arkadaki kişi yaralandı ama hiçbirşeyi yoktu bir ormanlıkta oldu ben hemen ambulansı aradım sonra bir ağaç gördüm meyvesi cok taze ve güzeldi ahududuydu ardından o kızın çıplak vede iki erkeğin arasında gördüm bana baktılar gülümsediler ve gel kurtar dediler ben koştum bir odun aldım sonra bir baktım kız orda tek başına hemen aldım sonra vajina gördüm ve ezan okundu rica etsem rüyamı yorumlayabilir misiniz..??

 10. Yasemin (22 Ocak 2014 saat: 13:24)

  Rüyamda bi kadına tecavüz ediliyo yardım etmek istiyorum ama yetişemiyorum tecavüz ettikleri anda koşup bağırıyorum kadına tecavüz etmiş oluyolar birde başına büyük taş atıp kaciyolar kadının vajinasini görüyorum yaralanmış sonra bianda eski tasindigim evde görüyorum kendimi perdede sarı muhabbet kuşları 3 4 tane birde sarı papağan ne anlama geliyor rüyam çok etkilendim bu rüyamda yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,