RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Kız Görmek

Rüyada çıplak kız görmek, eksik yapılan işlere, işgüzar konuşmalar yaparak hem kendini, hem de başkalarını zor durumda bırakmaya alamet eder. Kişinin yaşamını dini inancına göre düzenlemediğini, hayatın sunduğu olanaklara kapılıp gittiğini ve dünyevi yaşamla fazla içli dışlı olduğu için maneviyatıyla ilgilenmediğini bildirir. Yaşlı birinin çıplak kız görmesi, evlatları ile ilgili canını sıkacak bir haber alması demektir. Kişinin evladının yaşadığı buruk bir aşk hikayesi yahut karşı cins tarafından kandırılmasıyla, aldatılmasıyla sonlanan olumsuz bir ilişki yüzünden üzüntü duyacağını, çocuğuna moral verebilmek için çırpınacağını tabir eder. Yanlış ilişkileri de temsil eden rüya, bir anlık heyecanla, kişiye hiç uygun olmayan biriyle beraberliğe başlanacağını, fakat uzun sürmeyeceğini de tabir eder.

Rüyada Çıplak Kız Görüp Üstünü Örtmek

Çok güzel bir rüyadır ve kişinin eline geçecek bir fırsatla sevap işleyeceğine alamet eder. Tanıdık birinin düştüğü mahcup durumdan onu kurtarmak, birinin yalanını yakalamak fakat ona hissettirmemek manasına gelen rüya, kişinin insanların ayıplarını örterek yaşadığını, hasta kimselere yardımcı olacağını ve herkesi kendisi gibi görüp, o şekilde davranacağını tabir eder.

Rüyada Çıplak Kız Görüp Başını Çevirmek

Sembolik bir rüya olarak tanımlanabilir ve kişinin gerçek hayatında günaha düşmemek için kendisini sürekli kontrol ettiğine yorumlanır. Vücudunun üst kısmı çıplak bir kız görüp başını çeviren kimseler kendilerine söylenen bir yalandan ötürü rahatsızlık duyar ve üzülürler. Tamamen çıplak bir kız görüp başını çeviren kimseler hayatlarında neyin eksik olduğunu fark eder ve tüm yaşamlarını tamamen inançlarına uygun hale getirirler.

Rüyada Çıplak Kız Görmenin Psikolojik Yorumu

Karşı cinsle olan münasebetlerinde genellikle söylemek istediğini bir türlü ifade edemeyen, günlük hayatında çekingenlikleri yüzünden pek çok fırsatı kaçıran kimselerin gördükleri rüyalardan biridir. Kapalı bir çevrede büyüyen kimselerin, kendilerini geliştirmek konusunda geri kaldıklarını ve daha farklı bir yaşama sahip olmak istediklerini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,