RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada çıplak olduğunu görmek, kederden ve üzüntüden uzaklaşılacağına ve sevince, feraha ulaşılacağına işaret eder. Rüya sahibi kadın ise, pek hayra yorumlanmaz. Kadın için çevresinde hoş olmayan sözlerle dedikodu yapılır. Adı alçak bir kadına çıkar. Rüya sahibi kendisini bir kalabalığın içerisinde çıplak görmüş ise, yapacağı hareketlerle rezil olacak, insanların gözünde alçalacaktır.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak

Rüyada yarı çıplak olduğunu gören kimse, kendisine duyduğu öz güven ile bazı işlere karışır. Kaybetmeyi sevmeyen, kazanmak için her şeyini verebilecek bir kişiliğe sahip olacaktır. Rüya sahibi, hırslı kişiliği ile diğer insanlara karşı bir üstünlük kurma çabasına girecektir. Emir sevmeyen ancak insanlara emir vermekten zevk alan biri olacaktır.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Rüyada eşini çıplak gören kimse, eşi ile sorunlar yaşar. Rüya sahibinin eşine olan davranışları eşini rahatsız edecek ve kendi kafasına buyruk yaşamak isteyecektir. Karı koca arasında yaşanacak tartışmalar şiddetli olabilir, bunun sonucunda da bir ayrılık yaşanabilir. Ancak boşanma olmadan barışılacaktır. Rüya sahibinin bu gibi durumlarda eşine çok baskı yapmaması ancak çok da serbest bırakmaması tavsiye edilir.

Rüyada Arkadaşını Çıplak Görmek

Rüyada arkadaşını çıplak gören kimse, o arkadaşı ile ilişkilerini güçlendirir. Ancak o arkadaşın bir uzun yola çıkması muhtemeldir. Kısa süreli de olsa yaşadığı yerden uzak bir yere gidebilir. Eğer rüyada eski bir arkadaşı ya da düşmanı çıplak görmüş ise, o kişi ile tekrar güzel bir dostluk kurulur veya barışılır.

Rüyada Çıplak Uyuduğunu Görmek

Rüyada çıplak uyuduğunu görmek, günah işlemeye ve harama yatkınlığa delalet eder. Rüya sahibi, yaşantısında haram para ve mal elde edecektir. Ancak bu kazancın bereketi olmayacaktır. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmez, giriştiği işlerin sonucunda hep hüsran yaşar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nesli (28 Şubat 2015 saat: 08:49)

    Ruyamda ciplak hicbi yerimde ortu olmaksizin disari cikiyorum gece yarisi.biraz o sekilde yurudukten sonra tek tuk insan var ve bwni o sekilde gorunce hayretle bkiyorlar ben bu durumdan rahatsiz olup eve donmek istiyorum ama bakiyorum sitenin ivindw evine yeni gelen insanlar var ben onlarin beni gormesini istemiyorum o an uzerimi ortecek bi sey ariyorum ve nasil oluyosa siyah bir kaban buluyorum bu sekilde biraz disarida kaldiktan sonra eve donuyorum

  2. Ayşe (10 Şubat 2015 saat: 08:54)

    Rüyamda yataktayim gözümü bi açıyorum yatakta fare var korkuyorum söyleniyorum biraz ama uyuyorum geri sonra uyandigimda elime kuran alıp banyoya gidiyorum kuran elimde ama ben ciplagim banyodan çıkınca da farenin yuvasını arama başlıyoruz annemle

  3. Zeynep (21 Aralık 2014 saat: 19:58)

    Rüyamda çıplaktım birinin eve girdiğini gördüm koltuğun arkasına sakladım uyuyakadım.erkek arkadaşım üzerimi örttü daha sonra ben uyandım ve giren kişi beni gördü sonra üzülmemem için beni teselli etti.daha sonra kendimi elim kolum yanmış bi şekilde gördüm bu neye yorumlanır?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,