RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplak Olmak

Rüyada çıplak olmak, iş hayatında çok büyük sıkıntıların yaşanacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine tabir eder.

Rüyada çıplak olmak, rüya sahibinin, gereksiz ya da para getirmeyecek bir işe büyük miktarda para yatırması, gerek olmadığı halde var olan malzemeden yeni bir tane daha alması ve çok büyük borçları varken gereksiz bir şey için tekrar borç alması nedeniyle maddi sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkacak olan tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına ve işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamet eder. Ayrıca, başka rüya tabirlerinde bu durumun tam tersi şekilde yorum yapılmaktadır. İş hayatında çok büyük parasal problemler yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına delalet eder.

Rüyada Başka İnsanların Çıplak Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, etrafındaki insanlardan ya da kendisini çekemeyen insanlardan düşmanlık göreceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayıp neredeyse iflas edecek duruma geleceğine tabir eder.

Rüyada Çıplaklık Görmek

İş hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,