RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıplaklık Görmek

Rüyada çıplaklık, çok hayırlı ve güzeldir. Mutluluk, huzur, başarı, sağlık, kazanç ve rızık anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bundan sonrası için şansının açık olacağı, iyi niyetli attığı her adımın amacına ulaşacağı ve hayırlara vesile olacak işlerin içinde yer alacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatıyla ilgili çok isabetli kararlar alacak bu sayede de hem maddi hem de manevi anlamda rahata erecek ve huzuru bulacak demektir.

Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada yarı çıplak görmek ya da olmak, zorluktan, borçtan ve hastalıktan kurtulmak için verilen mücadeleye delalet eder. Kişi tabir yerindeyse karanlıktan aydınlığa çıkmak ve huzura kavuşmak için her türlü gayreti gösterecek demektir.

Rüyada Soyunmak

Rüyada soyunduğunu gören kişi tüm kötü alışkanlıklarından ve düşüncelerinden, kendisini huzursuz eden korku ve endişelerinden, içine düştüğü zor ve belalı durumlardan başarıyla kurtulacaktır diye yorumlanır. Mutluk ve sevinç olarak değerlendirilir.

Rüyada Soyunduğunu Görmek

Rüya sahibinin kendisini rüyada soyunurken görmesi ya da soyunmuş olarak görmesi, silkelenip, dertlerin ağırlığından kurtulması ve hafiflemesi anlamına gelir. Esenlik, ferahlık ve rahatlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Soyunan Kadın Görmek

Rüyada soyunan kadın görmek, o kişinin hastalığının kalmayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine delalet eder. Hayır ve şifa bulmak anlamına gelir.

Rüyada Soyunan Erkek Görmek

Rüyada soyunan erkek gören kişi hak yolunda yapılabilecek en makbul vecibeyi yerine getirecek ve Allah’ın hayırlı kulları arasına girmiş olmak için atılacak en büyük adımı atacaktır.

Rüyada Ayıp Yerleri Görmek

Rüyada ayıp yerleri görmek, rüya sahibinin kendini çok zor durumda bırakacağı bir yükümlülüğün altına girmesi ya da böyle bir harekette bulunup, sözler söylemesi şeklinde tabir edilir. Kişi, dikkatsiz ve düşüncesiz davranmasının cezasını çekecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,