RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıra Görmek

Rüyada çıra görmek, mutluluğu ve huzuru yakalamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin ilk önce zorluk, zahmet ve çile çekeceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalet eder.

Rüyada Çıra Yakmak

Rüyada çıra yakmak, küslüklerin, düşmanlıkların, kinin ve nefretin biteceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına işaret eder. Bu rüya, ayrı ve uzak kalınacak günlerin acısını çıkarmaya yorulur.

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, rüya sahibinin başarıları dolayısıyla sevilmediğine ve sürekli nazarlara geldiğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre odun görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağı anlamına gelir derler.

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek, rüya sahibinin ömür boyu mutlu olacağı, huzur bulacağı ve hayır göreceği bir yuva kuracağına tabir edilir. Hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya ve onunla gönül birlikteliği yapmaya delalet eder.

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek hem iyi hem de kötü anlamlar içerir. Kazancın, malın, sağlığın, neşenin ve keyfin yerinde olacağına yorulurken diğer yandan da hayatın bozulacağı, işlerin duracağı, umutsuzlukların ve hayal kırıklıklarının yaşanacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek, zenginlik olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin geçim derdinin kalmayacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına delalet eder. Çok hayırlı olacak ve devamı gelecek olan kısmetlere tabir edilir.

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek, gelirin artacağı, bolluğun, bereketin ve şansın çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!