RuyaTabirleri.com

Rüyada Cirit Görmek

Rüyada cirit görmek, kişinin geleceği için bir fırsat elde edip, bunun kıymetini bilmesi ve sonrasında da uzun süren bir bekleyiş neticesinde hayatını garanti altına almak konusunda çok rahatlayacağına alamet eder. Cirit gören kişi bekarsa evlenmek için çok uzun süre bekler. Genellikle çok geç yapılan evliliklere ve çocuk sahibi olmamaya işaret eden rüya, bekarlar için ikinci veya üçüncü evliliğini yapmış ve çocuğu olan bir kimse ile hayatını birleştirmek anlamına da gelir. Zahmetli yollardan geçen rüya sahibinin, akıllıca adımlar atması neticesinde, hayatını daha iyi bir hale getirebileceği, ancak her konuda sabır göstermesi gerektiğine de işaret eder. Rüyada cirit görmek, evliler için çocuk sahibi olma konusunda sıkıntılar çekileceğine ve uzun sürecek tedaviler yaşamak zorunda kalınacağına da yorumlanır.

Rüyada Cirit Atıldığını Görmek

Tanıdık kişilerden gelecek yardımların kişiyi çok fazla mutlu etmeyeceğini ve daha kısa süreli çözümlere ihtiyacı olduğunu bildirir. Rüya sahibinin çevresindeki başarılı insanları görerek nerede hata yaptığını ve neden istediği noktaya bir türlü ulaşamadığını sorgulaması anlamına da gelen rüya, aynı zamanda yanlış kararları analiz ederek, yaşama yeniden başlamaya, uzun vadeli adımlar atarak ve sorunlara daha geniş perspektiften bakarak istenilen başarıya ulaşmaya da delalet eder.

Rüyada Cirit Fırlatmak

Cirit fırlatmak kişinin amacına ulaşmasına az kaldığını, bundan sonraki hayatının çok daha keyifli ve eğlenceli geçeceğini, yeni yatırımlara neden olacak adımlar atacağını ve daha çok kazanıp, çok daha yüksek gelirli bir hayata erişeceğini ifade eder.

Rüyada Cirit Görmenin Psikolojik Yorumu

Cirit görmek ikili ilişkilerden çabuk sıkılmak ve birine bağlanamamak, hayatını herhangi bir amaca yöneltememek anlamlarına gelir. Cirit gören kişiler hedefledikleri noktaya ulaşır ulaşmaz mutsuzlaşır ve heyecanlarını kaybederler. İlgileri dağınıktır ve sürekli yeni arayışlar içine girerler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!