RuyaTabirleri.com

Rüyada Çirkin Görmek

Rüyada çirkin görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, çok zor durumlara düşeceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, bu sorunları ve sıkıntılar ortadan kaldırmak için çok çaba göstermesine ve çok uğraşmasına rağmen bir türlü istediği şekilde toparlayamayacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada Çirkin Yaşlı Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin, başına gelecek kötü bir olaydan ötürü çok zor durumlara düşeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına ve bu durumdan kurtulmak için epey çaba harcayacağına yorulur.

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin bir anda bozulacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok düzgün, namuslu ve sevecen biri olmasına rağmen kendisini çekemeyen bazı kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme yapılacağına, bu durumdan ötürü çok büyük üzüntü duyacağına ve iş hayatını yaşadığı olaylardan ötürü aksatması nedeniyle pek istenmeyen olaylar yaşayıp işinden ayrılmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Çirkin Erkek Görmek

Rüya sahibinin, çok büyük beklentiler ile girdiği bir işten ya da bir çalışmadan büyük bir maddi zarara uğrayarak çıkacağına ve çok sıkıntı ve zor bir dönem geçirip üzüleceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çirkin Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. irem (16 Şubat 2015 saat: 08:23)

    ruyamda bir erkek vardı kısa boylu ve biraz çirkindi . Onunla beraber çok önemli bir şey ariyormusuz . Tahtadan kocaman bir kanat yapıp ucuyoruz . Sonra ada gibi bir yere iniyoruz. O an beni kandırdigini anliyorum yani amacı beni kötü adamlara vermekmis. Sonra yine onunla beraber tahtalari birleştirip uçarak kaçmaya calisiyoruz çünkü kötü adamlar geliyor . Ama tahtalari birden küçülüyor ve ucamiyoruz . Bende birden denizin içine giriyorum, kendi kendime diyorumki ben deniz icinde nefes alamamki fln . Ama hiç rahatsız olmadan deniz içinde saklanabiliyorum bi süre sonra deniz dalgalaniyor bende deniz içinde ileriye doğru hareket ediyorum kıyıdan uzaklasmak için . Deniz de çok sığ. Ama kiyiya vurmadim kötü adamlarda beni gormedi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,