RuyaTabirleri.com

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüyada çirkin kadın görmek, genellikle tersiyle yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında zarif, güzel ve akıllı bir kadınla karşılaşır ve onunla ilgili bazı olaylar yaşar. Bu rüya yakında çok güzel ve mutluluk verici havadisler yaşayacağınız anlamına da gelmektedir. Çirkin bir kadınla konuşan kişi, insanların sadece dış görünüşlerine ve maddi gücüne önem veren ve maneviyatla ilgilenmeyen bir yapıya sahiptir. Çirkin bir kadınla birlikte olmak, zina işlemeye veya günaha girmeye delalet eder. Böyle bir rüya gören kimse, kendisine helal olmayan bir kadınla veya erkekle aynı yerde yalnız kalır veya yapmaları doğru olmayan işleri yapar.

Rüyada Çirkin Bir Kadınla Evlenmek

Rüyasında çirkin bir kadınla evlenen kimse, gerçek hayatında da yanlış bir birliktelik içinde olur. Bu rüya gönlünüzün istediği her şeyi yapacağınıza ve sadece dünya için yaşayıp ahireti tamamen unutacağınıza da delalet eder. Bazı âlimlere göre çok çirkin bir kadınla nikah kıyan, gerçek hayatında güzelliklere ve hayırlara kavuşur. Çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak, hayırsız işlere girişmeye veya kazancına haram karıştırmaya da yorumlanabilir.

Rüyada Çirkin Bir Kadını Öpmek

Rüyada çirkin bir kadını öpmek, zina işlemeye veya hata yapmaya delalettir. Bu rüyayı gören kimse, hayatında birtakım zorluklarla karşılaşır veya kendi yapacağı yanlış bir hareketten dolayı sıkıntı yaşar. Çirkin bir kadını öpen kişi, kötü bir haber alır. Bu rüya bazen de evlenmeye veya yeni bir işe girip mutsuz olmaya delalettir.

Rüyada Çirkin Bir Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında çirkin bir kadın gören kişi, iç dünyasında çeşitli huzursuzluklar yaşayan veya bazı sıkıntılarla mücadele eden bir kimsedir. Bazen de bu rüya, insanın içindeki çirkinliklerin ve suç arzusunun bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çirkin Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Cumhur (28 Ocak 2016 saat: 18:51)

  Rüyamda kapı çalındı galiba ben kapıyı açtım çirkin bir kadın kapıda bekliyor içeri buyur ettim tebessümle gelmek istemediğini ifade etti bana .Hayır olsun inşallah…Şunuda belirtmek isterim maneviyata olan bir kişiyim 5 vakit namazını kılan bir kişiyim.

 2. Mervemerve4 (21 Ekim 2015 saat: 08:25)

  Rüyamda bir evde iki kadın ve bir bebek var bende varım sürekli birlikte duruyoruz çünkü evde cisimler kendi kendine oynuyordu ama kadınların bir tanesi çirkin digeride bebeğini emzirmeye çalışıyor ama sütü gelmiyor sonra o cisimleri hareket ettiren şeyin cin olduğunu hissediyorum ve en sonunda bi kız çocuğu beliriyor ve cin diyor bu benim tanrım şeytan diye sonra korkup uyaniyorum

 3. Eren (10 Ekim 2015 saat: 06:39)

  Rüyamda Çirkin bir kadın Yüzüklerin Efendisi filmdeki simiyago ya benziyordu beni öpmeye çalışıyordu Ben de kurtulup kaçmaya başladım ve beni yakalayıp öpmeye çalışıyordu benden kurtulmaya çalışıyordum ve sen benimsin duyup duruyordu O sıra uyandım bunun açıklaması nedir Şimdiden teşekkürler

 4. Eren (10 Ekim 2015 saat: 06:28)

  Tek katlı bir evde otururken camdan iki tane hırsızın girdiğini gördüm ve onları evde ben varım ne yapıyorsun dedim ve . Kırık balkon kapısından içeri girip beni kovalamaya başladılar ve ellerinde bıçak vardı Beni öldürmeye çalıştılar bunun yorumu nedir Şimdiden teşekkürler.

 5. mother of drogons (02 Eylül 2015 saat: 08:57)

  Rüyamda özürlü çirkin bir kadın benim ayaklarımı öpmeye çalışıyordu. Bende ondan korkup kaçıyordum. Tam hatırlamıyorum ama onun elinin ya da ayaklarının parmakları yoktu ve iltihaplar akiyordu.Rüyamda başka şeylerde oluyordu hiçbir şey hatırlamıyorum. Gece uyandım. 2.kez o kadını gördüm.

 6. ali (09 Haziran 2015 saat: 09:15)

  Çirkin bir kadınla evde mutlu bir gün geçiriyorum ona çok ilgi duyuyorum heran onunla olmak istiyorum sanırım evlenmek için uğraşıyoruz ama Çirkin olduğunun farkında değilim bana güzel görünüyor sonra bir sokakta yuruyoruz biran farkediyorumki çok çirkin bir kadın sonra uyanıyor um Teşekkürler

 7. gizem Akdin (06 Mart 2015 saat: 10:14)

  Rüyamda karanlık müstakil bir evde yaşıyoruz eşimle eşim işe gidiyo eve bir adam geliyo bir kadın saçmalık buya telefonumu istiyorlarmış vermiyorum sonra bir adam elinde testereyle geldi adamı doğradm dışarı çıktım onlar yine vardı aynı zamanda polis gardiyan vardı herseyi anlatıyodm ki uyandım ve kapı zorlanıyo kalktım eşimle antrede karşılaştık havaya sıçradım sarıldım ağladım bu ne olabilir lütfen yorum yapın

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,