RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çiş görmek rüya sahibi için mutluluk, şifa ve bereket getirecek gelişmelere delalet eder. Kısmetin açık olmasına ve işlerde bolluğa yorulur. Rüya sahibinin sağlıklı olması ve aile içinde hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada çiş görmek, güzel haberlere, güzel gelişmelere, özlem gidermeye, moral bulmaya, hayırlı olacak birlikteliklere tabir edilir. Bazı rüya tabirleri, rüyada çiş görmeyi rüya sahibinin doğrudan ve güzelden geçtiğine, yanlış yollarda ve kötü arayışlar içinde olduğuna dair yorumlamaktadır. Bazen de tehlikeli sularda yüzmeye yorulur.

Rüyada Sidik İçmek

Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve hiçbir şey yapamayacağı kadar çaresiz kalacağı bir olay yaşamasına ve bu nedenle de hak yolunda mubah olmayan, toplum içinde de alışıla gelmiş olmayan bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüyasında sidik yaptığını gören kişi, çevresindeki kişileri çok üzecek ve onları hayal kırıklığına uğratacak bir şey yapacak demektir. Yani rüya sahibi, kendisinden başka herkesin üzülmesine ve kendisini ayıplamasına neden olacak bir hata yapacaktır. Aynı zamanda da rüya sahibi için mutsuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Sidik Bulaşması

Kısmet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin gerek mal da gerek gönül mabedinde yaşayacağı bolluğa, berekete ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında üzerine sidik bulaştığını gören kişinin ailesinden yana da hayır göreceği tabiri yapılmaktadır.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu duyan kişinin, birinin telkini sayesinde bir hatadan dönmesine yorulur. Rüya sahibi eğer rüyasında keskin bir sidik kokusu hissediyorsa bu, onun sadece düşüncesinde kalacağı ve öyle olduğu için de şükredeceği bir günahı işlemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının İşediğini Görmek

Rüya sahibinin bir kişi ile iş ortaklığı yapmayı planladığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurcan (10 Şubat 2014 saat: 03:37)

    Rüyamda şu an görüştüğüm erkekle içkili bi ortamda olduğumuzu yanımda gençten bi erkeğinde elimi tuttuğunu gördüm ama bunlar olurken ben kendimden geçmiş bi haldeyim uykudan ayakta duramıyorum söylüyorumda bunu erkek arkadaşım beni kendine çekiyo sarılıyo arkamdan beni kendi evine götürmek istiyo ben olmaz diyorum ortam karanlık tüm akrabalarım neredeyse az uzagımızda içki içiyo dayım yanımıza geliyo içkili vaziyette beni öpüyo sarılıyo tedirgin oluyorum yanımdan kalkarkende üzerime kusmuş olduğunu farkedip banyoya gidiyorum babamla halamın eşi peşpeşe tuvalet yapmaya geliyo önce babam tuvaletini yapıyo sonra eniştem çişini yere yapıyo anneme eniştem yere yaptı diyorum mahrem yerini görüyorum bu arada çıkıyorum ordan çıkışta yerde ağaç filizi görüyorum kökündeki toprak azalmış yanımdaki kovadan toprak atıyorum dibine en son kovayı atıyorum filizin üzerine geliyo eğiliyo sadece sonra rüya içinde rüya görüyorum uyuyomuşum gözümü açtığımda karartı anneme bağırıyorum sesim çıkmıyo yerimden kalkmaya uğraşıyorum tüm vücudum çekiliyo uyuşuyo kalkamıyorum besmele çekiyorum okudukça rahatlıyorum avazım çıktığı kadar bağırıyorum ama sesim çıkmıyo besmele beni rahatlatıyo kalkıyorum tavanda kemerinden asılmış kilolu kısa boylu bişey görüyorum ordan en son kaçtığımı gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,