RuyaTabirleri.com

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak kişinin helali olmayan bir kimseyle birlikteliğine ve kendisine hayrı dokunmayacak bir işe, hem de bu işe fesat karıştırıldığını bile bile sermaye koymasına delalet eder. Rüyada çok çiş yapmak zenginliğe, bolluğa, malın ve kazancın artmasına yorulur. Rüyada çiş görmek kişinin kazancına hile ve fesat karıştığı anlamına gelir.

Bir kişi eğer rüyasında kendini karanlık ve görüntüsü net olmayan bir yerde çiş yaparken görürse bu, bilmediği bir yerden biri ile izdivaç yapacağı anlamına gelir. Bir kişi rüyada kendisini kutsal kitabın üzerine çiş yaparken görürse, bu kişinin çocuğu bir din adamı olacak ve ekmeğini bu meslekten kazanacaktır.

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Bir kişi rüyasında çok çişinin geldiğini ama çişini yapamadığı için çok sıkıştığını görürse eğer kazancını ve malını insanlardan kaçırmak ya da aklınca korumak için yollar arıyor ama bir türlü bulamıyor demektir.

Rüyada Çişini Yapamamak

Rüyada çişini yapamadığını gören kişi, çok olan malını harcamakta imtina ediyor demektir.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyada çişini tutan kişinin zor durumlara düşeceği ve fevri davranarak yanlış işlere girip hem para hem de zaman kaybedeceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Yatağa Çişini Yapmak

Rüyada çişini altına yapan kişinin kendini Allah yolunda dini bütün bir kimse olmaya ve kalan ömrünü dini vecibeler yapmaya adayacağına işaret eder.

Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada altına çiş yaptığını gören kişinin istikbali parlaktır. Bu kişi zenginlik içinde rahat bir yaşam sürecektir.

Rüyada Tuvalete Çiş Yaptığını Görmek

Bir kişi rüyasında yatağa çiş yaptığını ve çişi de her yere bulaştırdığını görürse bu kişi hiç aç kalmaz. Evi bereketli, kazancı bol, cüzdanı para dolu olur. Hiç geçim sıkıntısı yaşamaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çiş Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. volkan (16 Ekim 2014 saat: 01:56)

  Ruyamda dugun gunumde aılemle dugun salonuna gıdıyorum…bır kac bırseylerle ugrasırken vakıt gecıyor allah dıyorum dugun benım dugun ben daha gelını almadım dıyorum…aceleyle uzerımı toparlarken cısım gelıyor.dur tuvalete gıreyım barı dıyorum tuvalete gırıyorum.işe işe işe bıtmıyor aynı anda kapıyı tutuyorum acılmasın dıye tabı o sırada da ceketım onume gelıyor onada ısıyorum hay aksı derken anıden uyandım…hayatım boyunca altıma ısememıstım ıserken buldum kendımı altıma hala altımada yapıyordum ruyadan uyandıgımdada…sonra kalktım tuvalete gıttım bıraz kendı kendıme guldum…ama alısıla gelmedık bırsey dıye nete baktım sımdıde buraya yazıyorum…

 2. zerten (17 Mayıs 2014 saat: 09:56)

  Rüyamda idrara sikisiyorum. Hastanenin tertemiz tuvaletine gidiyorum. Bakiyorum ki hepsi cocuk tuvaleti. En sonraki tuvalet büyük çocuklar için. Ona giriyorum.tam camasirimi giyecegim bakiyorum ki kapida bir çocuk peydah olmuş. Tuvaletin kapisi da tam kapanmiyor.Erkek Çocugu asagidan bana bakiyor ben de camasirimi düzgün giyemiyorum o bakiyor diye. Sonra o erkek çocuğunun annesine kibarca çocuğunu tuvaletin kapisinin altından almasini istiyorum.Giyinemiyorum diyorum.Bu arada da bir suru yeni pantolon denemisim. Kilodumu düzgün giyemeyip giyinip cikiyorum tuvaletten, çünkü cocuk tuvalet kapisinin altindan beni dikizliyor.

 3. zerten (17 Mayıs 2014 saat: 09:54)

  Rüyamda idrara sikisiyorum. Hastanenin tertemiz tuvaletine gidiyorum. Bakiyorum ki hepsi cicyk tuvaleti. En sonraki tuvalet büyük çocuklar için. Ona giriyorum.tam camasirimi giyecegim bakiyorum ki kapida bir çocuk peydah olmuş. Tuvaletin kapisi da tam kapanmiyor. Çocuk asagidan bana bakiyor ben de camasirimi düzgün giyemiyorum o bakiyor diye. Sonra o erkek çocuğunun ann eşine kibarca çocuğunu tuvaletin kapisinin altından almasini istiyorum.Giyinemiyorum diyorum.Bu arada da bir suru yeni pantolon denemisim. Kilodymu düzgün giyemeyip giyinip cikiyorum tuvaletten, çünkü cocuk tuvalet kapisinin altindan beni dikizliyor.

 4. emine (23 Mart 2014 saat: 14:43)

  mrb rüyamda karanlık bir yerde cok ciş yaptığımı gördüm….ha bre durmuyor bol bol ciş sadece bukadarını hatırlıyorum…şaşırdım diyordum ya bu çiş durmuyor bitmek bilmiyor nasıl kalkacam bukadar hatırlıyorum…acaba anlamı nedir..ya uzun yazın diyorda ben bukadarını hatırlıyrum…karanlık bır yerde ciş yaptığımı öyle böyle değil çeşme gibi gidiyordu fazlaınıda hatırlamıyorum…tşk

 5. isminivermeyenkişi (15 Mart 2014 saat: 22:28)

  rüyamda klozetin yanındaki su kanalından pepe pepe çok üzülüyor diye şarkı çalıyordu bende işiyodum üstüne bi baktım gerçekte işemişim.Çok korktum ilk baş pepeden ödüm koptu klozetin yanındaki delikten geliyodu heryer pepe şarkısı olmuuştu yardım ediiin imdaat.Pepe’den korkmaya başladım Bide tuvalette pepe şarkısının ne işi vardı anlamadım :((((((( anneciiiim ödüm kopmuştu bide altıma işemişim annem çok kızdı yatağa geçmemiş Allah’tan :DD

 6. safiye yeter (20 Şubat 2014 saat: 22:53)

  rüyamda almanyada bulunan kız kardeşimin iki çocuğu bana tatile gelmişler gece yatarken erkek olan yeyenimin çok çişi gelmiş tuvelete götürdüm çişini yapıyor sonu gelmiyor bir sürü yapıyor.birde bakıyorum tavana doğru yapıyor sonra biraz saçlarıma geliyor ben diyorum ben saçlarımı dün yıkadım bak bana geldi hiç kızmadan saçlarımı yıkıyorum çiş yaptığı yer aydınlıktı cevap verirseniz memnun olurum saygılar.

 7. kub (21 Ocak 2014 saat: 13:09)

  hayırdır inşallah ; Rüyamda tuvalete sesli çiş yapıyorum iş yerindeki aşçı bayan yanımdan geçiyor ama çişim o kadar çok ve devamlı ki kalkamıyorum klozetten; hafif karanlık bir ortam. Sonra eve gidiyorum ailem hep evde; annem rüyamda yurt dışına gidiyormuş ben bağıra bağıra ağlıyorum üzüntümden.babamda bıyıklarını kesmiş. Kendimi temizliğe veriyorum üzüntümden. Ama hep ağlıyorum tutamıyorum kendimi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,