RuyaTabirleri.com

Rüyada Çişini Yapmak

Rüyada çişini yapmak, rüyayı gören kişinin bile bile hatalı ve yanlış yollara girerek kısa yoldan başarı, kazanç, mutluluk ve ün sahibi olmaya çalıştığına işaret eder. Az çalışarak bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşma düşüncesi içinde olmaya ve bu düşünceye uygun şekilde hareket etmeye alamet eder. Rüya sahibi Allah’ın makbul kılmadığı heveslere kapılacak demektir.

Rüyada Çişini Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dinden sapmasına ve günahkâr olmasına neden olacak işler yapacağına, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına ve sadece dünya nimetleri ve zenginliği elde etmek için çalışacağına rivayet edilir.

Rüyada Tuvalete Çişini Yapmak

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadına, keyfe, sağlığa ve konforlu bir hayata kavuşacağına tabir edilir. Kolay bir hayata kavuşmaya, sıkıntılardan, zorluklardan, yokluktan, şanssızlıktan, uğursuzluktan ve kısmetsizlikten de kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Küçük Çişini Yapmak

Rüya iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin uykusunda küçük çişini yaptığını gördüğü yer makbul bir yerse rüya sahibi için mutluluk verici olumlu gelişmeler meydana geleceği şeklinde yorumlanır fakat rüya sahibi uykusunda hiç olmadık bir yere küçük çişini yaptığını görürse o halde bu da canın sıkılmasına, işlerinin bozulmasına ve dolayısıyla da mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Çişini Yapmak

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak aksiliklere işaret eder. Rüya sahibi içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için hata üstüne hata yapacak ve deyim yerindeyse kurtulmak adına kötülüğe git gide daha çok batacak demektir.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüya sahibinin rahata ereceğine ve kendisini kurtuluşa, mutluluğa, zafere ve başarıya götürecek yolları bulacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına d

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çişini Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. SELCUK BAYRAM (25 Kasım 2014 saat: 15:03)

    RÜYAMDA DAHA YENİ AYRILDIĞIM DAHA DOĞRUSU BENİ TERKEDEN SEVGİLİMİ GÖRDÜM.SEVGİLİMLE ONUN EVİNDEYDİK VE ANNESİ YANIMDAYKEN SOL TARAFIMA OTURDU DAHA DOĞRUSU SOL TARAFIMDAKİ KOLTUĞA OTURDU VE EL ELE TUTUŞTUK.ELİMİ BEN UZATTIM ODA BENİM ELİMİ TUTTTU.BU RÜYANIN YORUMUNU YAPARMISINIZ LÜTFEN. VE GENE BİR RÜYAMDA YA ANNESİNİN YADA SEVGİLİM BANA Bİ ÇORAP VERİYOLARDI VE BENDE AYAĞIMDAKİ ÇORABI ÇIKARIP ONLARIN VERDİĞİ ÇORABI GİYİYORDUM VE DAHA SONRA BABASIYLA ODADA OTURUYORDUK.

  2. esra (28 Ocak 2014 saat: 13:50)

    Ben rüyamda daha öncesi çalıştığım yerde bana iftira atan kişileri gördüm bukisilerden birine askeri roketli saldırı yapiliyordu askerin biri bana düşmanlık yapan bu kişiye roket attı bu kişide roketi eline aldı roket elinde patladı birde ayrıca bir kocaman iki kapısı olan yere girdim kapının üzerinde bulunan anahtarı aldım ve merdivenlerden yukarı çıktım ve orda bir camaken gibi bir yerin penceresinden içeri bakıyordum . yorumunuzu nereden okuya bilirim bilmiyrum teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,