RuyaTabirleri.com

Rüyada Çit Görmek

Rüyada çit görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresi ile birlik, bütünlük ve beraberlik içinde olacağı, dayanışma halinde kalacağı aynı zamanda sevdiğine kavuşarak muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Çit Görmek

Rüya sahibinin isteklerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, uzağında olduğu ve ayrı kaldığı akraba, aile bireyleri, yakınları ya da arkadaşları ile buluşacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi gurbetteyse dönecek, eğer özledikleri gurbetteyse onlara kavuşacak demektir.

Rüyada Tel Çit Görmek

Rüyayı gören kişinin daimi olacak başarıyı, mutluluğu, huzuru ve saadeti yakalayacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Çit Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi gücünün yerinde olacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Tahta Çit Görmek

Rüya sahibinin bekarsa hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına onunla gönül birliği yapacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, yuva kuracağına, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evliyse o halde eşi ve çocukları ile daha iyi geçim halinde olacağına ve aile içinde yaşadığı anlaşmazlıkları çözeceğine bu sayede huzur bulacağına yorulur.

Rüyada Tel Örgü Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin mecburi olarak sevdiklerinden, vatanından, anne babasından ve varsa evlatlarından ayrı düşeceğine ve çok zor günler geçireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!