RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıta Görmek

Rüyada çıta görmek, rüyayı gören kişinin düzenli bir hayatı olacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi muradına erecek, hayallerine kavuşacak, aradığı şifayı, huzuru ve mutluluğu da bulacak demektir. Güzel fırsatlara ve imkânlara sahip olmaya yorulur.

Rüyada Çıta Bal Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada Çıta Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak kazanımlar elde edeceğine, bu sayede hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Çıta Öldürmek

Rüyayı gören kişinin ticaretini risk almadan temkinli şekilde ilerleteceğine, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, başarı grafiğini yükselteceğine bundan sonra meslek hayatının hep zaferler ve ödüllerle dolacağına işaret eder.

Rüyada Çıtalı Uçurmak

Rüya sahibinin hayatının en verimli ve en güzel dönemlerini kendisine hayır getiremeyecek uğraşlar edinerek heba edeceğine, bu nedenle yeteneklerinin köreleceğine, heveslerinin biteceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına alamet eder.

Rüyada Çıtlık Ağacı Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin güvenerek içini açtığı, sıkıntılarını anlattığı ve dertlerini paylaştığı bir insanın kendisine sadık kalmayacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, bu durumun da onun üzüntüsünün ve sorunlarının artmasına neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Çita Hayvanı Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim kolaylığına kavuşacağına, engellerden kurtulacağına, hane içinde rızık çokluğuna ulaşacağına bunun da yuvasının daha şen hale gelmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!