RuyaTabirleri.com

Rüyada Çita Görmek

Rüyada çita görmek, rüyayı gören kişiye karşı art niyetler taşıyan ve kötü planlar içinde olan kimselere işaret eder. Rüya sahibinin gerek meslek gerekse aile hayatındaki mutluluğunu ve başarısını çekemeyen bazı kem gözlü kişilerin olduğu anlamına gelir ve kişinin bu kimselerin varlığını ve onların kötü enerjilerini fark edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çita Isırması

Rüyayı gören kişiye zarar verecek, onu üzecek, haksızlık edecek, iftira atacak bir kişiye delalet eder. Rüya sahibinin emeklerine ve fedakârlıklarına karşı kendisine nankörlük ve de vefasızlık edecek, bu nedenle de insanlara karşı güvenini ve iyi niyetlerini yok edecek tatsız bir olay yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çita Kovalaması

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını kaydırmak için uğraşan gizli bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin sırtından geçinmek ve onu geldiği noktadan aşağıya çekmek için hain düşünceler içinde olan birine yorulur.

Rüyada Çıta Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanına mağlup geleceğine, zor durumlarda kalacağına ve kötü günler yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rakibi olan bir kişi tarafından kasıtlı olarak başarısızlığa sürükleneceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, yokluğa düşeceğine ve geçim sıkıntısı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Çita Yavrusu Görmek

Rüyada çita yavrusu görmek iki şekilde tabir edilir ve hem olumlu hem de olumsuz şekillerde yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada çita yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin bir evlat sahibi olacağına işaret ettiğini kabul ederken kimi rüya tabirleri de kişinin zayıf ve güçsüz bir düşmanla karşı karşıya kalacağı ile yorumlamaktadır.

Rüyada Çita Bal Görmek

Rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, ticaretinin büyüyeceğine, evine bolluğun ve bereketin geleceğine, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çita Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gökhan Özdoğru (16 Eylül 2014 saat: 09:33)

    Rüyamda Yeni Bir Dükkan Alıyorum. Dükkanın Detaylarını incelerken depo kapısı gibi yüksek bir kapak açıyorum. Oraya sıkışmış yada sıkıştırılarak ezilmiş ve çürümeye yüz tutmuş bir hayvanın bacakları sarıyor ve arılar uçuşuyor etrafında. Oğul Oğul arılar var. Ve uçuşunca benimde yanıma doğru gelen arılar oluyor ama sokmuyorlar. Tekrar kapağı olduğu gibi kapatıyorum. Hiç ellemiyorum. Sonra dükkanın bahçesine doğru gidiyorum. Bakıyorum ki 8-9 Tane Çita Var. Ama Tüyleri Aslan Tüyü, Şekilleri Çita, Beni Sahiplenme Duygusuyla Yanımda Duruyorlar. Bahçede Duruyorlar.İrili Ufaklı Annemi Babalı Çocuklu Çitalar Bunlar. Sonra Belki Birilerine Zarar Verirler Diye Bu Çitaları Kovalıyorum. Kaçıyorlar ama sonra tekrar geliyorlar bahçeye. Etrafına, Ama Bana hiç zarar vermiyorlar. Kedi gibi Pısırık Pısırık Etrafımda Duruyorlar. Böyle Bir Rüya Gördüm. Ayrıca Bu Aralar Bir Dükkan Tutma Durumum Var. Ama Dükkan Sahibiyle Cumartesi Oturup Konuşacaz. Benim için önemli bir durum. Hayatımın dönüm noktası gibi birsey. Bir iş kurma planım varken. Dahada netlesmemis bir dukkan var ortada. Ve ben böyle bir rüya görüyorum. Sizden ricam benim için ciddi önem taşıyan bu rüyayı yorumlardan iz sevinirim.

  2. ceylan (15 Mart 2014 saat: 10:10)

    annem rüyasında beni anneannemlerin samanlıkta uyurken görmüş çok güzel bir çita bir tarafımda diğer yanımda da da bir aslan varmış etrafı gözlüyorlarmış.annem gelmiş ortamı öyle görünce çok korkmuş tam çitayı almış dışarı atacakken ben anne ne yapıyosun onlar beni koruyor demişim. annem durmuş çita da boynunu bükmüş bana bakıyormuş üzülmüş. (acilen yorumlarsanız çok seviniirim)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,