RuyaTabirleri.com

Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada çivi çakmak, laf dinlememeye ve kendi kafasının dikine giderek sürekli hatalar yapmaya alamettir. Genç kişiler için başlarını belaya sokacakları kimselerle yapacakları arkadaşlığın pahalıya mal olacağına, hatalarından ders almak yerine, hala aynı şekilde davranmaya devam ederek geleceklerini de mahvedeceklerine yorumlanır. Düz bir duvara çivi çaktığını gören kişiler aile düzenlerini yerle bir edecek davranışlar içine girerler veya eşlerine karşı kötü davrandıkları için ilişkilerini zedelerler. Tahta bir zemine çivi çakmak ise inanç konusunda kişinin öğrenmesi gereken daha çok şey olduğunu gösterir. Manevi anlamdaki zayıflığı ve şüpheleri de işaret eden rüya, ruhani açıdan gelgitler yaşandığını, kişinin içine attıklarını kimseyle paylaşmamasından dolayı doğru yolu görmek konusunda da sorunlar yaşadığını tabir eder.

Rüyada Betona Çivi Çakmak

Çok sağlam temelli bir işe girişileceğinin haberini veren rüya, yapılacak işlerde en yüksek verimi elde etmeye ve karlı anlaşmalar sayesinde bir anda büyük güçlere sahip olunacağına, maddi varlığın dışında kişinin ruhani açıdan da son derece gelişmiş biri haline geleceğine tabir edilir. Betona çivi çakan kişilerin aile üyeleri arasında önemli bir bağ vardır ve rüya sahibi asla yalnız kalmaz. Başına ne gelirse gelsin ailesinden her zaman destek görür ve sevdiği kişiler onun hatalarında dahi yanında olurlar. Yaşam boyu sürecek kalıcı dostluklara, kişiyi kimseye muhtaç etmeyecek, başkalarına yardım edecek kudreti de sağlayacak bir işe sahip olmaya da yorumlanır.

Rüyada Tahta Duvara Çivi Çakmak

Manevi zayıflığın işaretidir ve kişinin inancını sağlamlaştırmak için nedenler aradığının, hayata bakış açısında değişiklikler olsa da istediği duruma gelemediği için ne yapacağını bilemediğinin işaretidir. İslami açıdan ele alınması gereken rüya, doğru yolu kalbinde bulacak olan kişinin, Allah’a sığınarak ve dua ederek, içtenliği, samimiyeti ve inancı sayesinde kurtuluşa ereceğini de bildirir.

Rüyada Çivi Çakmanın Psikolojik Yorumu

Doğrular ve yanlışlar konusunda yaşanan ikilemlerin işaretidir. Kişinin hayatında vermesi gereken bazı kararlarda aklı, mantığı ve duyguları arasında sıkıştığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çivi Çakmak İle İlgili Rüyalar;

  1. deme (11 Nisan 2016 saat: 14:17)

    Rüyamda şeytanla konuşup onun emirlerini yerine getiriyordum ve şeytan bana tanidiğim o an orda olan bir kişiyi öldürme emrini verdi bende öldüreceğim kişinin başina civi cakiyodum ama o kişi ölmüyodu sadece kan akiyodu yeni doğan kücük kardeşimin de konuştuğunu gördüm ama allaha dua etmiyosuk şeytana dua ediyoduk

  2. oktay sevinçler (02 Şubat 2016 saat: 12:30)

    rüyamda çekyatın gevşemiş kabukumsu tahtasına küçük ince ve uzunca bir çivi çakerken çiviyi oğlumun bel ve kalçasına çakar buldum kendimi.çivi 1 cm gibi girdi sert bölgeden sonra eğildi.oğlum fakına bile varmadı.kıçını sürterek doğruldu ve oturur vaziyet aldı.belinde çivi olduğunu söylememe rağmen oralı olmadı.oğlum lisans öğrencisidir….youmlarınızı bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,