RuyaTabirleri.com

Rüyada Çivi Görmek

Rüyada çivi görmek, rüya sahibine acı verecek ve dokunacak olaylar yaşamasına delalet eder. Rüya sahibi için çok hassas bir dönem geliyor demektir. Duyguların karışacağı ve yoğunlaşacağı bir sene olacak diye tabir edilir. Rüya sahibinin uzun süre alışamayacağı olayların yaşanacağına ve bu olayların uzun süre etkisinde kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibi uzun süre bu zor duruma alışmak için gayret sarf etmek zorunda kalacak ve en sonunda da başaracaktır. Çünkü yaşayacağı olaylar şükür ki ucunda ölüm olacak olaylar değil, bir süre dayanılması gereken olaylardır.

Rüyada Çivi Çaktığını Görmek

Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik bulacağı günlere kavuşması şeklinde yorumlanır. Nihayet kötü ve kara günlerin sonu geliyor, rüya sahibi mutluluğa eriyor demektir.

Rüyada Çivi Batması

Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceği, içine kapanacağı, boşluğa düşeceği ve maneviyatının çökeceği anlamına gelir. Kişinin bu durumu göğüslemesi ve önünde sonunda yaşadığı durumu kabullenmesi gerekecektir.

Rüyada Çivi Yutmak

Rüya sahibinin, isteyip, biraz daha fazla çalışması sayesinde halledeceği bir sorunu gözünde dağ gibi büyüterek, kendine dert etmesine ve bu nedenle de yıpranmasına yorulur. Oysa bu sorun aşılamayacak bir sorun değildir.

Rüyada Çivi Toplamak

Şeytanın rüya sahibinin aklını çelmesine, bu nedenle de yanlış bir iş yapmasına tabir edilir. Rüya sahibinin karşısındakileri kişileri kaba bir tabirle aptal yerine koymasına fakat kendisinin aptal yerine düşmesine neden olacak bir yanlış yapmasına yorulur.

Rüyada Çivi Sökmek

Rüyada çivi sökmek, kişinin manevi duygularının yükseleceği ve kendini daha fazla hak yoluna vereceğini işaret eder. Bu dönem rüya sahibi için daha fazla zikir ve secde ile geçecektir. Rüya sahibi kendini manevi duygulara kaptırıp, büyük bir huzur yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çivi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kerim (02 Aralık 2015 saat: 12:07)

  Rüyamda başımın tam üst kısmından aynı bölgelere çakılmisı yaklaşık 10 ile 15 arası cam çivisi ve vida şeklinde Çiviler çıkarıyorum canım açimiyordu. Kafamın o bölgesini kasidikca Çiviler baş kısmı elime geliyor bende onları 2-3 hamlede cekerek başımdan cikariyordum.

 2. hicran (30 Kasım 2015 saat: 09:14)

  Rüyamda misafirlikteyim Tanimadigim madigim bir kadinin küçük kızını banyo yaptırıyorum ve bana ev sahibinin kötü biri oldugunu anlatiyo çivi yutmusum tuvaletim geliyo tuvaletimi yapmak isterken yuttugum çivi makatimdan
  çıkıyo cok temiz ve dümdüz olarak…. bende anneme gosteriyorum…

 3. Habibe (26 Temmuz 2015 saat: 17:48)

  Rüyamda çivi gördüm. Çiviler burnumun sağ tarafına ve sol tarafına ayrıca çenemin tam ortasına çakılmıştı. Bende onları çıkarmaya çalışıyodum sivilce patlatır gibi kolay söküldü ve çiviler temizdi.Acaba rüyam ne anlama geliyor?

 4. selma (26 Temmuz 2015 saat: 11:11)

  Ruyadamda vefat eden babamın duvarda gereksiz duran çivileri sökmesini gördüm elindeki keserle civileri tek tek söküyor bende yaninda ona sökmesi gereken fazlalik olan civileri gösterip onlarida sökmesini istiyordum yorumlaya bilirmisiniz lutfen

 5. mestan (05 Ocak 2015 saat: 05:39)

  Ablam ve yengem bişiler kesiyorduk et gibi ama birebir etin kendini gormedim sonra eşim geldi çırılçıplak soyunmus birden cinsel organini kesti kan akmadl bile sonra giyindi tahtada civi varmis onu cakmaya koyuldu o sirada telefon caldi gözlük kabibib içinde gizli bi telefonmus ben actim esimde bana kizarak geldi pesimden konuşmadı telefondaki uyandim o sira

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,