RuyaTabirleri.com

Rüyada Çıyan Görmek

Rüyada çıyan görmek, entrika peşinde olan, laf getirip götüren ve ortalığı karıştırmayı huy edinmiş bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, insanlar arasında çıkan tatsızlıklardan keyif alan ve oturup onların didişmelerini izlemeye bayılan, art niyetli, kötü, yalancı ve arsız kişi olarak tasvir edilir. Rüyada çıyan görmek, insanların arasını bozmak için elinden geleni yaptıktan sonra, hiçbir şey olmamış gibi kenara çekilen bir kişi olduğu anlamına gelir.

Rüyada çıyan , rüyayı gören kişinin çevresindeki kem gözlü, art niyetli ve kötü düşünceleri olan bir insanın varlığına işaret eder. Bu insanın rüya sahibine arkasından kötü konuşmak, onu karalamak ve adını lekelemek için sözler söyleyeceği, ama ona karşı olan kinini ve nefretini hiçbir zaman onun yüzüne haykıramayacağı şeklinde tabir edilir ve bu kimsenin dedikodu yapmak suretiyle rüyayı gören kişinin canını sıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıyan Öldürmek

Rüyasında çıyan öldürdüğünü gören kişi, gördüğünde tüylerini diken diken eden, kafasından kendisine karşı kötülük yapma fikri geçen ve kin duyduğu bir kişiden kurtulup, huzura kavuşacak ve mutlu olacak demektir.

Rüyayı gören kişinin sürekli olarak keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmasına neden olan, motivasyonunu düşüren, onu kasıtlı olarak karamsarlığa, mutsuzluğa ve başarısızlığa iten kişiden kurtulacağına işaret ederken aynı zamanda da düşmanları ve rakipleri yenilgiye uğratmak ile yorumlanır.

Rüyada Yılana Dokunmak

Rüyasında yılana dokunduğunu gören kişi, kendisini kıskanan, başarılarını çekemeyen ve kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edecek ve onlara öyle bir ders verecek ki rüya sahibini gördükleri zaman yolunu değiştirmelerine neden olacak diye tabir edilir.

Rüyada Yılan Yediğini Görmek

Rüyada yılan eti yemek, aileye yeni katılacak bir bireyin haberini alıp çok mutlu olmaya işaret eder. Bazen de başkalarının güzel haberlerini alıp sevinmeye tabir edilir.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada yılanın ayakları olduğunu gören kişi, hiç beklemediği güzel bir olayla karşılaşacak ve bu olay hayatında büyük bir değişikliğe neden olacaktır. Rüya sahibinin rahata ereceği ve huzur bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korktuğunu gören kişi, beyhude bir işe para yatırıp zarar edecek ve parasını boş yere kaybetmiş olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi bu maddi zarar nedeni ile hem çok pişman olacak hem de üzülüp, zor günler geçirecek, kendini yeniden toparlayana kadar yokluk çekecek demektir. Uğursuzluk ve musibet anlamına gelir.

Rüyada Çıyan Sokması

Rüya sahibinden nefret eden, başarılarını çekemeyen, ilerlemesini ve kalkınmasını istemeyen bir kimsenin amacına nail olacağına ve rüyayı gören kişinin mutsuzluğundan, mutluluk çıkaracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin gizli bir düşmanı olduğuna ve ona yenik düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Çıyan Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde çok güvendiği ve inandığı bir kimseden darbe yiyeceğine bu nedenle de tüm huzurunun ve neşesinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Çıyan Görmek

Rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazan, ayağını kaydırmaya çalışan, zarar etmesi için uğraşana ve hedefine ulaşmak adına hiçbir şeyi yapmaktan çekinmeyecek, gözü kara ama bir o kadar da korkak bir düşmanı olduğuna ve bu insanın sadece boş yere çabaladığıyla kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Akrep Çiyan Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine karşı ne kadar iyi yaklaşırsa ondan o kadar nankörlük, vefasızlık ve kötülük göreceği bir insanın varlığına delalet eder. İkiyüzlü, önden gülen ama arkadan konuşan birine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çıyan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ufuk (20 Kasım 2015 saat: 21:54)

  Rüyamda Eşimle bir eve bakmak için gitmiştim.iki katlı eski bir evdi.odanın birine girdiğimde duvarda bir çatlak vardı ve içinden siyah büyük bir ciyan çıktı.bize zarar veremedi etrafımda bir tür attı ve yok oldu.yorumlarsaniz sevinirim.

 2. cenk (03 Kasım 2015 saat: 00:17)

  Dedemin eski evinin arka bahçesinin merdiveninde önüme sarılı kırmızılı bir çiyan çıkıyor. Geçmek istiyorum ama geçemiyorum. Sonra ondan daha büyük beyaz bir çiyan gelip onu öldürüyor ve gidiyor. Bende merdivenleri çıkıp yoluma devam ediyorum.

 3. Sıkıntılı te (29 Ekim 2015 saat: 01:18)

  Rüyamda bileğimde bir acı hissediyorum. Ne oldu diye kolumu açıp bakıyorum. Birkaç yerde kızarıklıklar oluşmuş. Kaşıyorum. Acıyor. Kaşırken deriden ayrılan bir canlı görüyorum. Kıpırtıyor. Sarı bir çiyan. Acele bir şekilde öldürüyorum. Nedir acaba bu rüya. Teşekkürler şimdiden

 4. zahide (09 Ekim 2015 saat: 04:17)

  Ruyamda bir suru kara ciyan gordum adim attigim yer ciyandi ve en.sonunda ciyan aygimi soktu.gorumcemde var ruyamda.esim benim bu durumuma ilgisiz,gorumcemse arayi duzeltecegine politik davraniyodu aslında karddsinden yanaydi ruyada bunu hissettim.bpyle bi ruyaydi

 5. İbrahim Enes Uysal (03 Ekim 2015 saat: 09:32)

  Rüyamda annemlerin köyündeydik ailenin büyük kısmı oradaydı.Sonra sol göğsümde bi siyahlık farkettim birden kendimi göğsümden çıyan çıkarmaya çalışırken buldum. Çıyan ikiye bölünmüştü önce üstte kalan büyük parçayı çıkarmaya çalıştım elimle asıldım biraz gelir gibi oluyordu,çıyan ölüydü fakat yinede zarzor ayaklarını oynatarak kendini etin içine girmeye zorluyordu bende elimle çıkaramayacağımı anladım ve cımbız istedim ve çıyanı çıkardım. Sonra çıyanın diğer yarısınıda cımbızla çıkardım ama sanki hala bir siyahlık var gibiydi bende göğsümü sıktım ve sarı iltihaba benzer bir sıvıyla beraber çıyanın parçasıda çıktı bu parça üçgenimsi ydi sivri bir ucu vardı. Bu parçada çıktıktan sonra baba tarafından amcam haa tamam çıktı dedi,çıyan siyahtır,işin garibi kan gördüğümü hatırlamıyorum büyük ihtimalle görmedim

 6. Hakan canbaz (02 Ağustos 2015 saat: 14:45)

  Bacagimda bulunan ciyani alın şunu diye haykiriyorum kimse almıyor anneme söylüyorum o alıyor sadece pacamdan diğer ciyanlarida dokuyor birde geceleyin uyurken rüyamda evinin çatısında 2 tane biri beyaz biri siyah akbaba gordum öyle bekliyorlardı bunları yorumlarsaniz sevinirim.

 7. Emrah Yıldız (20 Nisan 2015 saat: 11:03)

  Merhaba rüyamda tanımadığım bir evin odasını kazıyordum ve kazdığım yerden bir taşı kaldırınca irili ufaklı onlarca turuncuya yakın çiyan buldum bir tanesi abartı gibi kaçacak ama devasa birseydi bana doğru geliyordu ve bu olay olurken ailem de yan odada birseylerle meşguldu bir kaç defa can havliyle seslendim fakat beni çok geç duygular duyduklarında ise hiç telaşa kapılmadılar. Rüyam bu şekilde bitti. Teşekkür eder iyi günler dilerim.

 8. Beyzz (14 Şubat 2015 saat: 04:40)

  Rüyamda ormandayim elimdede bi oyuncak ayı var. Oyuncak ayı yere düşüyor üzerine çiyan çıktığını görüyorum çiyani bi sekilde yere dusurup üzerine basiyorum kuyruğunu yukarı kiviriyo bende korkup ayağımı çekip kaçmaya başlıyorum. Oda bisey sayesinde uçmaya basliyo pesimden geliyo bi sure kaçtıktan sonra ben saklaniyorum ve sonrasında da uyandım. Nasıl yorumlarsiniz?

 9. selda (12 Temmuz 2014 saat: 08:10)

  Hayir olsun ben ruyamda evin icinde yerde oturuyorum birden koltugun altindan bir iki tane (ciyana benziyolar ama tam adini bilmiyorum bi suru uzun ayagi var komple sari kahve gibi renkte ve bi parmagin yarisi uzunlukta ciyanin yavrusudur belkide) neyse o bi tanenin arkasindan bi kactane derken bi suru oluyolar ve ben yerden kalkana kadar bacagimin ustune cikiyolar ciglik atiyorum ben daha onlar beni isirmadan uyandim ruyami yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,