RuyaTabirleri.com

Rüyada Çizgi Film Görmek

Rüyada çizgi film görmek, hafiflemek, yüklerden kurtulmak, kişiyi ağırlaştıran ve ruhunda daralmalara neden olan sorumluluklardan bir müddet kurtulmak anlamına gelir. İş güç sahibi kimselerin zaman zaman yaşadıkları sorunlardan kaçmak için kendi içlerine kapandıklarını veya olayları hiç olmamış gibi kabul etmeleri yüzünden yakın çevrelerince tuhaf karşılandıklarını da alamet eder. Çizgi film gören kişiler çocuksu tavırları olan veya geç olgunlaşacak bir eşe sahip olurlar ve uzun yıllar ailenin tüm sorumluluklarını kendi üzerlerine almak zorunda kalırlar. Evli bayanlar için birden fazla çocuk sahibi olmaya delalet olduğu gibi, yoğun ve macera dolu bir hayat sürüleceğinin de ifadesidir. Kimsenin inanmadığı hedeflere sahip olan kişinin gelecekte tüm hayallerine kavuşarak insanları şaşırtacağına ve kendisi için en doğru seçimleri yaparak başarıya ulaşacağını da alamet eder.

Rüyada Çizgi Film İzlemek

Hayal dünyasına kendisini çok kaptıran rüya sahibinin bazen üstüne düşen vazifeleri yapmak konusunda ağırdan alması neticesinde istemediği durumlara maruz kalacağını tabir eder. Farklı tabirlere göre, kişinin kendi gücünü önemsemediği gibi, yapabileceklerinden de habersiz olduğunu, başkalarından akıl alarak ilerlediğini fakat hayatına kendisinin yön vermesinin zamanı geldiğini de bildirir.

Rüyada Çizgi Film Kahramanı Olduğunu Görmek

Çocuksu tavırlar nedeniyle kişinin özel ilişkilerinde bir türlü istediği gibi biri olamadığına, sürekli karşısındaki kişilerden eleştiri aldığına ve hareketlerinin çevresi tarafından alay konusu olduğuna yorumlanır. Eldeki paraları çarçur etmek, hesapsız davranmak ve geleceği düşünmeden yapılan harcamalar yüzünden yakın gelecekte ciddi borçlanmalarla baş başa kalmak manasına gelir.

Rüyada Çizgi Film Görmenin Psikolojik Yorumu

Yetişkin olmak konusunda çekilen sıkıntının ve karar vermekte yahut inisiyatif kullanmakta kişinin kendisini henüz hazır hissetmediğini işaret eder. Hayal dünyasında çok fazla zaman geçiren kişinin kendisini niteliksel açıdan donandırmak yerine, boş işlere vakit harcadığının da alametidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çizgi Film Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (07 Ağustos 2016 saat: 16:05)

    rüyamda ejlerhanı nasıl egitirsideydim ve ona takıntım vardı oyunu resimleri posterleri şarkılarını izlerim asarım rüyamın yarısını hatırlıyom bir ejderha bütün binicileri delirti bende hıçkıdıkım benide delirti bide oyundaki gibi nader almıştı astrit levelde vardı

  2. Ayşenur Yıldırım (29 Nisan 2016 saat: 15:43)

    Rüyamı çizgi film şeklinde gördüm. Yani ben tek değil yanımdakiler ve bulunduğum ortam tamamen animasyondu. Biraz Pepe biraz da Caillo gibi :) Çocuksu olduğum ve çok çizgi film izlediğim doğrudur ama başıma böyle bir şeyin gelmesi garip geldi. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,