RuyaTabirleri.com

Rüyada Çizme Görmek

Rüyada çizme görmek hayırlıdır. Rüya sahibine devlet kapısından iş çıkacağına ve kendisini sonu hayırlı bir işin içinde bulacağına delalet eder. İyi şans anlamına gelir. Şanssız kişiler için şansının geri döneceği, kısmetinin açılacağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında çizme gören kişinin istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve karşısına çıkacak tüm engelleri aşacağına işaret eder.

Rüyada Çizme Hediye Etmek

Maddi bir sorunda çözüme gidileceğine ve yeni bir işe girişilerek Allah katında hayırlı işlere imza atılacağına yorulur.

Rüyada Çizme Satın Almak

Kişinin yeni projeler geliştirip, yeni girişimlerde bulunarak işini büyütüp, daha kapsamlı ve daha kurumsal hale getirerek iş hayatında tercih edilme olasılığını yükselteceği anlamına gelir.

Rüyada Çizme Kaybetmek

Her şeyin olumsuz yönde ilerleyeceğine ve hayatın zorlaşacağına delalet eder. Örneğin sağlık sorunları yaşanabilir, ailede geçimsizlikler ve huzursuzluklar baş gösterebilir, maddi problemler meydana gelebilir diye yorumlanabilir. Bazı rüya tabirleri rüyada çizme kaybetmenin mazi anlamına geldiği yorumunu yaparlar.

Rüyada Çizme Çıkarmak

Pişmanlık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayır diyerek geri çevirdiği bir şey için sonradan çok pişman olacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Çizme Giymek

Her şeyin güzelleşeceğine ve rüya sahibinin mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine ve hayat standartlarının yükseleceğine delalet ederken, borçlardan bükülmüş olan belinin düzeleceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine yorulur.

Rüyada Eski Çizme Görmek

İyi değildir, rüya sahibi için hastane kapılarında geçirilecek olan günlere delalet eder. Çünkü rüyada görülen eski ya da yırtılmış çizmenin anlamı yorgunluk ve halsizlikle baş gösterecek olan bazı rahatsızlıklardır.

Rüyada Bot Görmek

Şans, kısmet, bereket, sağlık ve bol kazanç anlamına gelir. Ayrıca hayatın düzene girmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çizme Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yunus (31 Ekim 2015 saat: 17:26)

  Bir dağa çıkıyordum yol toprak ama yeni sürülmüş gibi,toprakların arasında bir poşet buldum açtım içine baktım,içinde bir tane askeri bota benzeyen siyah renkli bot,bir tane kutusunda altın ama hiç görmediğim kare şeklinde üstünde arapça yazılar vardı,3 tane bilezik altın 2tanesi aynı kalınlıkta bir tanesi onlardan büyük,eve getiriyorum eşime söylemeden bir kenera koyuyorum,ordan kayboluyor sonra çoktan beri görmediğim birinin gömleginin cebinde bileziğin birini görünce soruyorum bune diye seslenmeden 3 tane bileziği bana geri veriyor bulduğum poşeti bana geri getireceğini söylüyor ve uyanıyorum.gördüğüm kişi halen yaşıyor,yorumlarınız için şimdiden tşk ederim.

 2. Ayşe (25 Ekim 2015 saat: 07:38)

  Rüyamda bir yere giderken bir han girdim tanımadığım iki kişi biri erkek biri bayan yanımda oğlum han öğle yemeği tatiline girdi. Kapıları güvenlik kitledi ve cikamazsiniz dedi.bizde alt kata indik burda lacivert uzun bir çizme giydim çok ünlü bir markanın çalması imiş sonra bir bayan vardı çıkarıp çok güzel lacivert pembe li bir bot daha giydim. Uyandım.

 3. nalan soylu (28 Haziran 2015 saat: 10:25)

  Yeni çizme alıyorum. Fiyatı 500 tl den 250 tl ye inmiş. İki tane fiş kesiyolar 200 tl ve 50 tl lik. Eve gelşyorum kutuçu açtığımda çizmenin tekş yok. Kutuda boya fırçası ve birşey daha var ama hatırlamıyotum ne olduğunu. Kızıyorum alıp istanbula gitseydim açmadan ne yapacaktım diyorum. Şu an bodrumdayım ve rüyada da bodrumdan almışım. Teşekkürler

 4. Emre (11 Şubat 2015 saat: 20:12)

  Rüyamda eşimle telefon görüşmesi yaptım ve bana annemlerin 2 sokak aşşağısında oturan halasına gideceğini ve halasının oğlunun onu ve kızımı taksiyle götürdüğünü anlattı. Öfkelendim ve neden bensiz gittiniz diye kızdım. Eşim halasına değil annemlere gitmiş,telefonda böyle söyledi.Sonra annemlere doğru arabamla giderken eşimle birkez daha görüştüm oradan da ayrıldığını ve kızımla beraber yürüyerek halasına geçtiğini anlattı. Ablam o esnada önüme çıktı arabaya bindi,çok zayıftı. Beraber gidiyorken hava aniden açıldı ve dev bir hortum çıktı tam da annemin evinin önündeydik ve herşeyi birbirine karttı. Manevra yaptım ve ara bir sokağa girdim,ablam çok sakindi. Hortum geçince isyan ettim ve abla nerde bunlar (eşim ve kızım) diye haykırdım. Çok korkutucuydu.

 5. canan (02 Ocak 2015 saat: 06:43)

  Rüyamda bir komşunun kapı onu cizme dolu ben kendi çizme mi arıyorum bir türlü bulamıyorum. Çok güzel çizmeler var onarımı alsam diye düşünüyorum. Bir çözmeyi beğeniyorum ama 43 numara. ev sahibine kızıyorum beraber arıyoruz bagirip cagirmaya basliyorum.uyandim

 6. Tuğba (27 Ekim 2014 saat: 07:15)

  Köprü gibi bir yerde yerde baygin yatan cocuklar ve onun arasindan geçen polis arabalari gördüm. Daha sonra kuzenimle bir masada yemek yedigimi ve telefonla konusurken karsidaki masada oturan 3 erkegin herseyi duydugunu sesini kismasi gerektiğini soyledim. Karsi masadaki cocuk benim ismimide duymustu kuzenim telefon da konusurken ve ben sinirlandim aramızda ufak bir munakasa geçti kuzenimle.
  Daha sonra kız kuzenimi gördüm cizme giyiyordu merdivenlerde cizmenin içinde sıkıştırılmış köpük ve ortadaki boslukta su vardi ve ayagina oylece giyiyordu.
  Daha sonra bana resmi bir kagit geldigini ve borcumun oldugunu ifade eden baska bir kuzenimi gordum. Sasirdim bildigim bi borcum yoktu araştırma yapmaya basladim. Bole bitti.

 7. fehime (27 Mayıs 2014 saat: 10:52)

  Rüyamda kendime ait çizmeleri gördüm ilkönce siyah çizme giydim yırtık eski ve patlamıştı eski diye onu çıkardım başka açık pembe br çizme giydim oda delikmiş onuda çıkardım torbanın içinden çıkartıyorum çizmeleri bakıyorum hep elime eski çizme geliyo iyisini arıyorum sonuda buluyorum iki tanenizi mor biri açık renk birine soruyorum hangisini giyeyim diye açık renk olanı gösteriyor onu giyiyorum yeni değil ama eski dedeğil çizme benim ne anlama geliyor acaba

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,